Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Návrat dětí do škol: Posilujte jejich imunitu přírodní cestou

Návrat dětí do škol: Posilujte jejich imunitu přírodní cestou
Zdroj: Pixabay
Už jsou to dva týdny, co školáci opět usedli do lavic a letos navíc za zpřísněných hygienických podmínek. V následujících dnech se tak budete často setkávat s tím, že si děti z kolektivu přinesou nějakou virózu. Pokud nechcete mít doma po celý podzim usmrkané dítě s kašlem a teplotou, je čas s tím něco dělat. Posilujte imunitu malých školáků přírodní cestou, uvidíte, že se vaše snaha vyplatí.

Rýma, kašel, teplota. Klasická podzimní svatá trojice každého školáka. Letos se k tomu ještě přidal koronavirus. Je tedy mnohem důležitější než dřív posilovat imunitu malých dětí. Nemá asi cenu říkat, že čaj s medem a citrónem by měl být základem. To ale samozřejmě nestačí. Ideální je přidat každé ráno lžičku stoprocentní šťávy z rakytníku a výtažek z echinacey. Nezapomeňte ale ani na přísun čerstvého ovoce a zázvoru, který je v boji s nachlazením skvělým pomocníkem.

Probiotika s třešňovou příchutí

Září znamená pro mnohé děti velkou změnu a nápor na jejich zdraví. Po dvou měsících prázdnin přicházejí do kolektivu a jejich imunita musí čelit mnoha atakům nemocí. Chcete-li, aby vaše ratolesti měly pravidelnou docházku a neležely doma nemocné, naordinujte jim probiotika. Ta pomáhají udržovat střevní rovnováhu a posilují imunitu. Zvolit můžete oblíbené Naturevia Laktobacílky, jež obsahují 1,2 miliardy pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které jsou tělu vlastní, a proto je organismus lépe přijímá. Působí naráz v tenkém i tlustém střevě. Díky speciální úpravě jsou velmi odolné proti žaludečním šťávám a teplotě. Plně aktivní bakterie se z ochranných vrstev uvolní až ve střevech, kde plní svoji důležitou funkci. Děti i rodiče jistě ocení, že tento doplněk stravy má podobu cucavých pastilek, neobsahuje žádná barviva a má příjemnou třešňovou chuť. Nemoc si tak na malé školáčky hned tak nepřijde.

Česneku se už bát nemusíte

Všichni víme, že o česneku se říká, že je přírodním antibiotikem a takovým malým rostlinným zázrakem na posilování imunity. Mnoho z nás však odpuzuje zápach, který je z našeho dechu cítit ještě dlouhou dobu po konzumaci. Nyní však můžete vyzkoušet Allivictus - skvělý doplněk stravy z kvalitního českého a slovenského česneku vlastní sadby. Oproti konzumaci čerstvého česneku tkví výhoda Allivictu především v tom, že obvykle nezpůsobuje žádné trávicí obtíže a již po krátké době není cítit z dechu ani potu uživatele. Navíc je bezpečný i pro malé děti. Česnek bývá tradičně užíván v bylinné medicíně k úlevě od příznaků spojených s infekcí horních cest dýchacích a s nachlazením, ke snižování vysoké hladiny krevních lipidů a tím i rizik onemocnění kardiovaskulárními chorobami a k udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi.

Zdravé podzimní limonády

Přemýšlíte každý den nad tím, jaké pití pro školáka zvolit, aby bylo zdravé a chutné? Nemusíte střídat jen vodu a čaj s medem a citrónem. Sáhněte po zdravých limonádách Natures Promise lisovaných za studena. Na podzim je skvělá kombinace citrónu, limety a zázvoru, která zahřeje a dodá našemu tělu vitamíny pro boj s virovými onemocněními. Širokou nabídku produktů Natures Promise najdete v Albertu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy