Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

NÁVRAT DESETILETÍ: Terezu Brodskou opět uvidíme v seriálu Ulice!

Tereza Brodská bude zase hrát v Ulici.
+ Dalších 33 fotografií
Tereza Brodská (49) hrála v nekonečném seriálu Ulice od jeho začátků v roce 2005. Po šesti letech ale usoudila, že Ulici dala vše a je správný čas odejít. Nyní se po dlouhých sedmi letech nechala přemluvit a vrací se zpět na televizní obrazovky!

„Byla to fantastická zkušenost. Postupně ti herci, se kterými jsme začali, jako byl Pavel Kříž, Alena Vránová, odcházeli a já už jsem tam zůstala taková sama jediná a opuštěná,“ řekla portálu Aha Tereza Brodská. Seriálový konec její postavy nastal ve chvíli, kdy se s manželem Ondřejem, kterého hrál Jiří Dvořák (51), odstěhovala do rodinného domu za Prahou.

Všichni fanoušci a pravidelní diváci seriálu Ulice jsou z návratu herečky naprosto nadšení. „Teď mi zrovna volali, abych se zúčastnila nějakého natáčení. Bylo by to pět dnů. Já jsem takový člověk, který se většinou nevrací, když něco uzavře, ale Matěj Podzimek, který nyní píše scénáře, mě přemluvil, takže jsem slíbila, že se vrátím. I když tedy jen na pět dní, ale vrátím se,“ řekla nadšená Brodská.

Pokud někteří fanoušci ještě zoufají, že jim z obrazovek zmizela jejich oblíbená postava, tak nemusejí zoufat. Tereza Brodská je jasným příkladem toho, že některé hvězdy se i po letech můžou zase vrátit zpět.

Mohlo by vás zajímat

Další články