Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Návrat bývalky Aviciiho do rodné krajiny: Tereza Kačerová se přestěhovala zpět do Česka

Návrat bývalky Aviciiho do rodné krajiny: Tereza Kačerová se přestěhovala zpět do Česka
Zdroj: archiv Tereza Kačerová
+ Dalších 7 fotografií
Stěhování
Tereza Kačerová (27) se dostala do povědomí především tím, když po smrti celosvětově známého hudebníka Aviciiho odhalila jejich milostný vztah. Tereza žila dlouhé roky v zahraničí a podle jejího posledního příspěvku to vypadá, že se po letech vrátila do své domoviny, a to natrvalo.

Sedmadvacetiletá Tereza Kačerová je česká modelka, které se podařilo uplatnit především v zahraničí. Dlouhé roky žila za velkou vodou, tedy v Americe, kde až dosud vychovávala svého syna Luku. Do Česka se vracela jen občas na návštěvu za rodinou či přáteli. Aktuálně je Tereza opět v Česku a podle jejího příspěvku to vypadá, že se tu nějaký čas zdrží.

Návrat do Česka

Kačerová se se svými sledujícími vždycky ráda dělila o nové okamžiky v jejím životě. Pak se ovšem na nějakou dobu ze sociálních sítí stáhla úplně a nikdo o ní nic nevěděl. Zřejmě si od mediálního světa potřebovala na nějaký čas oddychnout.

V březnu si založila nový instagramový účet, kde opět zásobuje důležitými momenty. Nyní se Tereza pochlubila videem z Prahy, kde z mostu vedoucího na Slovanský ostrov hledí na Pražský hrad. Že je v Česku, by asi nikoho nepřekvapilo, pokud by ovšem k videu nepřidala popisek, kde hovoří o stěhování.

"Hádejte, kam jsem se přestěhovala," napsala bývalá přítelkyně zesnulého Aviciiho. Popisek mluví jasně, Tereza zakotvila v Česku, odkud pochází. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak to Tereze na procházce hlavním městem sluší.

Chodila s Aviciim

Tereza se dostala do hledáčku českých médií až poté, co byl odhalen její vztah s Aviciim. Že spolu měli vážný vztah, však modelka řekla až po jeho smrti.

Od smrti Tima Berglinga uběhly už dva roky. Tereza se z tragické události nemohla dlouho vzpamatovat, naštěstí dnes už je opět znovu šťastně zadaná. S kým Tereza randí, se můžete podívat zde.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy