Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Návod pro novou holku Jakuba Vágnera: Jeho bývalka prozradila, co expřítel Bučkové může, co nesmí a na co se má těšit!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 33 fotografií
Vypadali jako dokonalý páreček, nakonec je ale mezi nimi konec. Proslulý rybář a dobrodruh Jakub Vágner (36) a Eliška Bučková (29) šli od sebe, patrně kvůli tomu, že modelka dlouho zbytečně čekala na žádost o ruku a těhotenství, zatímco Kuba se hodně věnoval cestování po celém světě. Expřítelkyně syna Karla Vágnera nám nyní práskla, co čeká jeho novou lásku!

„Už je to hodně velký pravěk, když jsme s Kubou byli spolu. Uspěje u něj ale asi ta, která nemá absolutně žádná očekávání toho druhu, že by se měl usadit, oženit a dát jí dítě. Jakub byl a vždycky bude svobodomyslný. Má to tak nastavené v hlavě a nedovedu si představit, že by to nějaká žena byla u něj schopná dlouhodobě změnit. Možná čím bude starší, tím bude reálnější, že se trošku změní,“ myslí si Štěpánka Decastelo, která s rybářem randila dva roky.

„Když o tom tak přemýšlím, možná byl u nás úplně stejný důvod rozchodu, jako to měl nyní s Eliškou Bučkovou (29). Byli jsme spolu intenzivně. Ne, že bych vyloženě děsně toužila po vdávání a že bych si až tak moc přála mít další dítě, jen jsem asi vztah taky chtěla posunout někam dál. Ale moc si to už nepamatuju, je to vážně hrozně dávno. O Kubovi ale nemůžu doteď říct jediné křivé slovo,“ dušuje se zrzavá moderátorka, která se právě vrací do práce po druhé mateřské.

„Ze začátku jsem s ním taky mohla na cesty jezdit, ale později to už nešlo kvůli synovi Tadeáškovi, který tehdy nastupoval do školky a k tomu se nastřádala celá řada dalších povinností. Opravdu bych nezvládla být bez syna třeba měsíc v kuse. A to moc vztahu nepomohlo, když jsme se pak tolik nevídali,“ přemítá.

Jedna věc, které se náhradnice Elišky Bučkové rozhodně nemusí bát, jsou intimnosti. O Jakubovi Vágnerovi jeho bývalky všeobecně pějí na tuhle notu ódy. A rozhodně všechny nenarážejí jen na to, že by mu v jistých ohledech možná i Dalibor Janda mohl hodně závidět.

„Nemám důvod chodit kolem horké kaše. Jakub je v posteli výborný. Naprosto mi vyhovoval,“ dodala rozverně Štěpánka Decastelo.

Související články

Další články