Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Návod na HUBNUTÍ podle Lady Dee: 5 TRIKŮ, proč vypadá dokonale

Návod na HUBNUTÍ podle Lady Dee: 5 TRIKŮ, proč vypadá dokonale
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 56 fotografií
luxusní postava
Nebudeme chodit kolem horké kaše. Česká pornoherečka Lady Dee má dokonalé tělo. Ale takové tělíčko není zadarmo. Jak to Drahomíra dělá, že má parádní figuru? Prozradila nám své triky.

Můžeme si o ní myslet cokoli. Má plno fanoušků, ale najdou se také lidi, kteří Lady Dee její úspěch závidí. Fandové i odpůrci se ale schodují na tom, že tahle divoká rajda má tělo jako lusk. Jak to dělá, že fyzickou stránku udržuje v dokonalé kondici?

"Hrozně moc pařím, málo spím a hodně ale opravdu hodně souložím," smála se Drahomíra, když jsme jí požádali, aby nám sdělila své triky, jak spalovat tuky. Ale pak zvážněla.

"Základem je životospráva. Takže piji hodně vody. Stačí obyčejná voda z kohoutku, ale snažím se do sebe dostat opravdu hodně tekutin. Bod druhý? To je cvičení. Nepřeháním to, abych nevypadala jako nařachaný chlap, ale občas je nutné protáhnout svaly," říká Lady Dee. Jaké jsou další triky?

ZDRAVÁ STRAVA: Jím zdravě. Kvalitní strava má v mém životě prioritu. K masu si dám pouze zeleninu a salát. Žádné knedlíky do sebe necpu, je to těžké na můj žaludek. Mám štěstí, že typická česká jídla fakt nezbožňuji.

POZOR NA ALKOHOL: Alkohol dávno není mým koníčkem. Skoro vůbec nepiji. Alkohol zavodňuje. Občas si dám víno, ale opravdu decentně.

SEX: Sex je přeci pohyb. Já se u sexu protáhnu rozhodně víc a líp než někde ve fitku. A asi všichni moc dobře víte, že sexu mám opravdu hodně. Sex na hubnutí doporučuji ze všeho nejvíce.

ROZHOVOR S LADY DEE O SWINGERS PARTY NAJDETE ZDE.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy