Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Návod, jak sbalit Agátu Prachařovou: 8 rad, jak od ní prvního půl roku nedostat kopačky

Jak sbalit Agátu Prachařovou: 8 rad, jak od ní nedostat kopačky
Zdroj: Extra.cz / Martin Procházka
+ Dalších 9 fotografií
GLOSA

Člověk už pomalu ani nestíhá odškrtávat jména z procesí mladých mužů, kteří se po pár měsících střídají v ložnici Agáty Hanychové (36). Po rozvodu s Jakubem Prachařem (37) s nimi dokáže vydržet jen pár měsíců, než je kopne do propadliště mediálních dějin. Jak to zařídit, aby měla ráda i vás a vydrželo vám to aspoň do příštích švestek?

Vztahová průšvihářka Agáta Hanychová není asi ani tak nestálá, spíš to vypadá, že si vybírá ty nesprávné typy potenciálních partnerů. Proto, jen co přišel, už zase odešel i poslední objev Honza. Co udělat, aby byla šance prorazit u ní nepřízeň osudu?

1) Buďte Jakub Prachař

Úplně nejlepší ze všeho by bylo to, kdybyste znali Agátu Hanychovou už od mládí a již v této době k sobě měli náklonnost. Takhle přesně to měla s hercem Jakubem Prachařem.

Ale i kdyby tohle nevycházelo, nezoufejte. Stačí vypadat trochu jako on. Špinavý blonďák, věčně rozevlátý, neupravené strniště – to na Hanychovou funguje.

2) Zabavte píšťalku

I když jsou nyní rozvedení, exmodelka ho podle kamarádek sama v sobě nemá vůbec vyřešeného, a kdyby si pískl, prý se k němu zase ochotně vrátí. Takže první věc, kterou byste měli ve vztahu s vlivnou influencerkou udělat, je to, že Prachařovi seberete píšťalku. 😉

3) Nebuďte d*bil

I když bylo její manželství turbulentní a s Jakubem se scházeli a rozcházeli asi tak dvacetkrát za den, Agáta dodnes na svém bývalém muži nejvíc oceňuje to (a proklíná ho zároveň za to), že jí nastavil partnerskou laťku hodně vysoko. Nesnesla by po svém boku tupého muže. Takže pokud máte vyrýsované tělo, ale o Federicu Fellinim si myslíte, že je to záložník AC Milán, radši si nastudujte pár encyklopedií.

Její předpředchozí partner, truhlář Adam Raiter, například nakonec nepatřil k těm, které dnes považuje za hluboké myslitele. „Teď říkala (v souvislosti s ním) i něco o neuvěřitelné hlouposti a absenci mozku,“ prozradila eXtra.cz po rozchodu Agátina blízká kamarádka. A sama Agáta přiznala, že d*bila by vedle sebe nesnesla.

4) Trpělivost větší jak dalajláma

Vydržet to s Agátou nebude žádná legrace. Je to dospělá žena plná zájmů a závazků, s dvěma dětmi na krku a zajetým režimem. Sice krátce po příchodu nového mužíka skoro pálí mosty a snaží se mu přizpůsobit, ale dlouho jí to nevydrží.

U ní proto rozhodně nemůže nikdo čekat, že se bude její život točit kolem něj. Spíš naopak. Taky má vrtochy. Případný další nápadník musí mít trpělivost jak dvacet budhistických mnichů najednou (nebo stačí jeden dalajláma), zároveň chlápka typu „klidně si na mě naštípej dříví z půlky revíru“ by vedle sebe taky nesnesla. Má náklonnost pro lehké grázlíky. Ale ne přehnané. Její budoucí kluk by tak měl balancovat mezi rovinami mnich a syčák a když to zvládne „vybrat“, má napůl vyhráno.

5) Muže z pracáku nechce

Každý se může cítit jako krasavec, který by českou Paris Hilton okamžitě okouzlil, jak ale nemá stále zaměstnání a poměrně slušný příjem, tak nemá šanci. Ne, že by byla Agáta na prachy, ale už ji nebaví své chlapce živit.

6) Bez mindráků

Některé její předešlé vztahy ztroskotaly také na tom, že se ji pánové snažili příliš ovládat, nebo, a to je horší, začali mít mindrák z toho, že si zrovna nevydělává sto padesát korun hrubého na hodinu. Díky Instagramu a různým spolupracím se o sebe a své děti umí postarat částkami, které by jí průměrný pracující možná mohl závidět.

Agátin další chlap tedy klidně může nosit domů podstatně nižší finance, ale nesmí mít mindrák z toho, že je Agáta Hanychová úspěšnější, a řešit si ho na ní vyvoláváním hádek.

7) Schovejte kalendář

Agáta většinou jako by zpanikařila, když si v kalendáři všimne, že se blíží čtyřměsíční výročí vztahu. Určitě to není jen tím, ale jako by i kvůli tomu dávala svým bývalým sbohem. Schovejte jí kalendář, změňte jí ho i v mobilu a možná se vám do těch nahoře zmíněných švestek podaří vydržet. 😉

8) Milujte Veroniku Žilkovou

Její maminka Veronika Žilková určitě není tak sebestředná, aby ji na svou stranu dostal každý řitní alpinista, ale pokud si nastudujete její filmografii a přijdete s originálními, ne lacinými lichotkami, třeba se chytí. Být zadobře s paní velvyslancovou, to je základ úspěchu. Co by za to takový Jakub Prachař svého času dal

Související články

Další články