Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nával lásky po EURO: Barák se pohádkově oženil, Král poklekl před milovanou Markétkou

Nával lásky po EURO: Barák se pohádkově oženil, Král poklekl před milovanou Markétkou
Zdroj: Se svolením Alexe Krále/My Prosecco
Předchozí Další
+ Další fotografie
EURO 2020

Reprezentanti Antonín Barák (26) a Alex Král (23) po vyřazení ve čtvrtfinále mistrovství Evropy přišli velmi rychle na jiné myšlenky. První se totiž oženil se svou dlouholetou partnerkou Nikolou, druhý pak v Dubaji požádal o ruku svou lásku Markétu. Se šťastnými novinkami se tak roztrhl pytel.

Antonín Barák se oženil se svou partnerkou Nikolou na zámku Chateau Mcely. Veselka byla doslova pohádková, ostatně v prostředí nádherné lokace to ani nejde jinak. Zámek Mcely využil už minulý rok pro svatbu také například bývalý reprezentant a plzeňská legenda Daniel Kolář.

Pro Antonína a Nikolu byla veselka už jen formalitou. Vždyť jsou spolu už dlouhou řadu let, minulý rok navíc přivítali na světě malého synka. Nyní ale mohou říci, že jsou pořádná rodina se vším všudy.

Král se zasnoubil

Před svatbou má také další reprezentant z mistrovství Evropy Alex Král. Fotbalista hrající za ruský Spartak Moskva totiž poklekl před přítelkyní Markétou a požádal ji o ruku. Ani Král netroškařil, jako kulisu si totiž vybral svíčkami osvětlenou pláž přímo před dubajským hotelem Burj Al Arab.

U Krále byla žádost o ruku prakticky jasná, vždyť bez Markéty se nikam nehne. „Chodili jsme spolu už na střední škole, teď to přešlo ve vztah. Společných zálib máme spoustu. Oba máme rádi auta, což je u ženy možná překvapivá věc, kterou na ní mám rád,“ vyprávěl Král před časem pro Blesk, jak se s Markétou poznal.

Pešek má svatbu za rohem

Ve středu se pak chystá na svůj velký den i třetí reprezentant Jakub Pešek (28). Ten se měl ženit už před několika týdny, kvůli evropskému šampionátu ale musel veselku odložit.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy