Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Naučte se věštit z mraků! Co znamená, když vidíte koně, co hrad a co anděl?

Zdroj: Profimedia
Velký návod
Už jste slyšeli o aeromancii? Ležíte na louce v trávě, na pláži, pozorujete oblaka, jejich rozmanité bílo-modré tvary. A chtěli byste vědět, co vám mohou jejich prostřednictvím Bohové sdělovat? Věštit podle mraků a jiných fenoménů na nebi? Naučte se to!

Z řeckého aero – vzduch a mantea – věštba, vznikl výraz pro tento, kdysi rozšířený, druh komunikace s bohy věšteb. Předvídání budoucnosti nejčastěji z blesků, hřmění, či tvaru oblak je jednou z nejstarších metod věštění. Takto budoucnost předpovídali již starodávní babylonští kněží. Aby se dalo kloudně podívat do nebe, to chce pohodové počasí, avšak nikoliv to bez mráčků.

Magie jako proudění síly

Klasická magie využívá sílu základních prvků, elementů. Dle klasického učení je každý předmět složen jen z těchto čtyř prvků – země, ohně, vody a vzduchu. V každém místě existuje proudění magické síly, která může být usměrněna. Síla a směr proudů jsou dány přítomností jednotlivých živlů a jejich pohybu. Například magické vodní proudy budou silné u řeky a budou téci stejným směrem jako voda. Protože klasická magie pracuje jenom s neživými předměty, říká se jí také neživá nebo anorganická.

Čerpejte ze své minulosti. Otevřete budoucnost!

Do klasické magie patří i aeromancie. Ale to, co mnozí neví, je, že aeromancie může být klíčem k porozumění naší budoucnosti. Chcete znát svou budoucnost? Pro uplatnění aeromatu byste měli zavřít oči, soustředit se na otázku, kterou chce položit a pak oči otevřít, abyste našli odpovědi. Můžete také získat pomoc světla, které bude přenášet snímky, čímž získáme přesnější odpověď. Přestaňte se snažit něco vidět za každou cenu, dovolte oblakům lehce plynout. Po chvíli se začnou proměňovat v obrázky. Jsou to obrazy, jež vám posílá sféra vašeho podvědomí, a mohou čerpat z vaší minulosti. Především však ukazují obrazy toho, co tkví v hloubi vás a vůbec o tom nevíte.

**CO VÁM ŘÍKAJÍ JEDNOTLIVÉ OBRAZY? **

Ptáci v letu jsou vašimi sny

Teď mají šanci se vám splnit. Když se mrak spojí s ptákem, který vzlétá, je to znamení nutnosti dívat se na věci s odstupem. Nebe vám říká: ,,Nedívejte se na všechno tak černě a věřte sami v sebe.“ Ptáci se vám vyplatí.

Květy

Květy vám napovídají, že přišel čas na změnu. Učte se novým věcem, jeďte na kurz, zabývejte se svým talentem a koníčky. Kupte si letenku a vyrazte do destinace, po které již dlouho toužíte a doteď jste se ji neodvážili navštívit. Vítr vám bude vát na cestu.

Hrady, zámky a domy

Domy nabádají k zamyšlení se nad budoucností. Začněte úklidem v úředních věcech a dokumentech. Poohlédněte se za tím, čeho jste již dosáhli a čeho ještě chcete dosáhnout.

Kůň

Ve cvalu koní je energie, která vám přináší pomoc v získání toho, po čem toužíte. Jestli jste nemocní nebo se necítíte dobře, nemůže vám vyjít lepší věštba. Koně také ukazují sexuální sílu. Muž může být zdrojem síly pro ženu a naopak. Nacházejte toto poznání ve své ložnici.

Prsten, kruh

Soustředit se na sebe neznamená letět na vlně egoismu. Starejte se o své blízké. Najděte si klidné místo a soustřeďte se na své myšlenky.

Kniha

Kniha je odjakživa symbolem moudrosti. Tento symbol je určen pouze několika vyvoleným. Můžete pociťovat, že procházíte hlubokou transformací. Je možné, že vám brzy někdo z okolí odkryje své tajemství.

Hudební nástroje

Symbolizují touhu. Touhu po tom prožít lásku, více se přiblížit svému partnerovi. Pokud to však nepůjde, pamatujte si, že někdy je lepší volbou hledět si toho, co máte doma, než se honit za pochybnými flirty.

Tváře

Vidíte je v oblacích? Vyplatí se poslouchat to, co vám říkají, ale vždycky je potřeba dělat to po svém. Poslouchejte svoji intuici. To ona vám napoví, co je pro vás dobré.

Anděl

Objevil se před vámi Anděl? Znamená to, že jste pod ochranou. Váš osobní strážce dohlíží na to, abyste šli po správné cestě a nesešli z ní. Zároveň se nebojte změn a toho, že by musely být špatné.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články