Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Naučná zahrádka: Vychytaný dárek pro nejmenší na dlouhé podzimní dny

Naučná zahrádka: Vychytaný dárek pro nejmenší na dlouhé podzimní dny
Zdroj: Mikro Trading
Hračky
Vypadá to, že ještě nějaký ten měsíc budeme muset trávit co nejvíce času doma, je tedy nutné přemýšlet nad tím, jak smysluplně zabavit naše děti. Touhle interaktivní hračkou je přímo ohromíte a budete tak mít také trochu času pro sebe. Domácnost a manžel si to jistě také zaslouží!

Pestře zbarvenou, česky mluvící a svítící naučnou zahrádku si vaše děti zamilují. Má spoustu zábavných funkcí, které je naučí poznávat okolní svět. A hlavně si vše mohou dostatečně osahat a vyzkoušet!

Každý den vyjde slunce

Na vrcholu se usmívá žluté mluvící sluníčko, které se hýbe a vydává legrační zvuky, které se dětem tolik líbí. Na jednom z boků najdete pět barevných tlačítek se zvířátky, které také reagují na stisknutí zvukovými efekty. Pod nimi děti zaujme tématická kniha o sázení rostlinek, kterou mohou listovat. Kniha také vydává efektní zvuky.

Šikovnost je důležitá

Další část zahrádky se zaměřuje na šikovnost. Vaše děti by se měly naučit vkládat předměty určitých tvarů do správných otvorů. Nesmíme zapomenout ani na otočná políčka s obrázky, na kterých si děti vyzkouší další motorické dovednosti.

Přemísti žabku

No a vzadu na zahradě žije žabka, se kterou mohou nejmenší pohybovat a přemisťovat ji spolu s posuvným delfínem, korálky a lístky po zahrádce. Zábava je tak zaručena!

Skvělý vánoční dárek

Tato interaktivní zahrádka je skvělou volbou i jako vánoční dárek. Obsáhne totiž spoustu aktivit najednou a vyrovná se tak několika hračkám, což samozřejmě uleví i vaší peněžence. A to se v dnešní složité době mnohým z nás hodí více než kdy jindy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy