Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Naučila se to od Lea Beránka? Finalistka X-Factoru se nechutně pomočila na veřejnosti!

Stephanie Nala si s tím hlavu nedělá.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Britská finalistka X-Factoru Stephanie Nala byla doslova přistižena při činu, když močila na veřejném prostranství. Moč jí pak ještě stékala ve stoje a doslova jí pršelo z passy. Asi se inspirovala králem močení na veřejnosti Leem Beránkem.

Hvězda X-Factoru si teda udělala pořádný trapas. Když se vracela z exkluzivního londýnského baru, začalo se jí chtít na malou a není nic jednoduššího než to vyklopit někde na růžku. Ale protože je tak trochu slavná, načapali ji fotografové, kteří její potřebu řádně zdokumentovali.

Stephanie za sebou nechala pořádnou loužičku, a navíc se pořádně neoklepala a moč jí stékala, ještě když stála. Zpěvačka to ovšem brala s nadhledem a celou dobu se smála.

Ve skutečnosti to ale není nic k smíchu. V Londýně je močení na veřejnosti nezákonné a postižitelné pokutou podle zákona o ochraně životního prostředí.

Příště radíme obětovat dvacku a jít raději do Mekáče.

Související články

Další články