Dáša Medveděvová (†24) a její kamarádka Soňa Magerkovová (†16) udělaly hloupé rozhodnutí, které je stálo život. Dvojice nádherných dívek měla život před sebou. Byly krásné, inteligentní a obě se klidně mohly stát modelkou.

Bohužel se jim toto přání už nikdy nesplní. Holky to pořádně přehnaly s alkoholem, ale na tom by nebylo nic špatného. Všichni jsme jednou byli mladí a pařili jsme jako šílení. Ale většina lidí jednoduše ví, že když jsou zpití pod obraz, není zrovna nejlepší nápad si sedat za volant.

Tohle holky podcenily a rozhodly se, že party bude pokračovat za volantem. A to neměly dělat. Vydaly se silně v podnapilém stavu po naprosto rovné cestě. Přesto havarovaly a následky jejich zranění byly tak fatální, že se neslučovaly se životem.

Jejich přátelé a známi na ukrajinských webech komentují celou situaci tak, že tohle nebylo jejich první hloupé počínání. Dívky dle jejich slov takto hazardovaly se životem již víckrát. Tajemstvím také nebylo, že mladé slečny zbožňovaly party a alkohol. Údajně bylo jen otázkou času, kdy dojde k takové tragédii.

Celá tragédie je o to horší, že si dívky svou smrt natáčely online. Aspoň budou pro ostatní varováním, tvrdí jeden z kamarádů.