Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Natočila SKOK Z 10. PATRA: Maruška (†15) vzala za ruku sestru (†12) a ZABILY SE kvůli hře!

Zabila je Modrá velryba! Dívenky se chytily za ruku a skočily
z desátého patra!
Zdroj: vk.com, youtube.com
+ Další 2 fotografie
Zabijácká velryba opět udeřila! Dvě krásné sestry Maruška (15) a Nasťa (12) podlehly řádění sebevražedné hry a za děsivých okolností si společně vzaly život. Pouhé minuty před skokem z desátého patra se dojemně loučily s rodiči. A pak to přišlo!

Byly to dvě půvabné sestry, u kterých nikdo ani náznakem nepředpokládal, že by nechtěly žít. Kdo si myslel, že zabijácká modrá velryba už je dávno minulostí, ten se mýlil. Dvě mladičké dívky sebevražedné hře podlehly a už nežijí.

Maria (15) a Anastasia (12) z ruského města Iževsk si tento týden vzaly život. Vteřiny před tragickou smrtí se na videu rozloučily s rodiči. Potom se chytily za ruku a skočily z desátého patra paneláku. Přestože za pár minut přijela záchranka, dívkám už nebylo pomoci.

Maruška poslala zprávu na rozloučenou i svému příteli Dmitrymu. „Odpusť mi, prosím. Moc tě miluju a vím, že si najdeš někoho lepšího, než jsem byla já,“ vzkázala mu. Dívka údajně upadla do depresí, protože jí ve vztahu bránila máma. Ta odmítla tragickou událost pro média komentovat. Ani nevyjádřila lítost.

Záhadou zůstává, proč sebevraždu spáchala mladší Nasťa. S tou prý žádné potíže nebyly a úsměv jí z obličeje prakticky nikdy nemizel. Zřejmě ji starší sestra zatáhla do hraní modré velryby, z níž už v Rusku v minulosti nenašly cestu zpět stovky teenagerů.

Související články

Další články