Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nathan láká na účast v Love Islandu: Dvouměsíční dovolená a otevřené dveře, hlásí

Ve vile lásky tvořila pár s Nathanem. Někdo jim lásku věřil, jiní ani zdaleka.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Rozhovor

Nathan Christián Dzaba, účastník první série reality show Love Island, láká k účasti v nadcházející řadě. Castingy do druhé epizody jsou právě nyní v plném proudu a podle Nathana by lidé s přihláškou neměli otálet. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil důvody. Lásku, v čem tkví celé kouzlo pořadu, si sice nenašel a neodnesl si ani pohádkovou výhru, ale ani tak rozhodnutí být součástí natáčení rozhodně nelituje. 

Nathan si sice neodnesl pohádkovou výhru dva miliony korun a nedostal se ani do finále, ale zato se dokázal zarýt do paměti snad každého diváka reality show Love Island. Nathan patřil mezi nejvýraznější tváře, z čehož těží do teď.

V historicky první česko-slovenské sérii Love Island si nenašel spřízněnou duši, což je hlavní pointa tohoto pořadu, ale ani tak své účasti rozhodně nelituje. Být součástí natáčení mu do života přineslo mnohé, o čemž se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. Proč by lidé neměli s přihláškou příliš dlouho váhat?

Nathan o Love Islandu

Důvody ve stručnosti prozradil. “Neskutečně vám to otevře dveře. Skončili jsme jednu reality show a přišla další a další, lidé vás poznávají, je to příjemné, teda jen někdy,” směje se. Nathan se poté objevil i v reality show Survivor a také se momentálně připravuje na svůj první životní bojový zápas, který se uskuteční pod organizací Oktagon, o čemž jsme informovali.

Reality show se natáčí na Kanárských ostrovech, Nathan účast navíc pojal jako dovolenou. “Myslím, že ten Love Island vám otevře dveře do showbyznysu. Také je to příjemná dvouměsíční dovolená na ostrově v teple. Šel jsem s tím do toho, že si to jdu prostě užít a tak to bylo. Bylo to fajn. Kdybych mohl, jdu tam znovu,” hlásí. Účast mu do života přinesla také zážitky a hlavně přátele. “Volám si s Mishalou, napíšu si s Petrem. Skoro s každým jsem stále v kontaktu a vídáme se občas,” prozradil.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy