Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Natěšený Plekanec šel s pravdou ven: Termín porodu Lucie Šafářové odhalen

+ Dalších 13 fotografií
Termín porodu
Lucii Šafářové (32) roste bříško a Tomáš Plekanec (36) se tetelí nadšením. Slavný hokejový útočník se nemůže dočkat, až se potřetí stane tatínkem. Pohlaví miminka je stále velkou neznámou, Plekanec ale prozradil termín porodu!

Zatímco pro Lucii Šafářovou (32) bude role maminky premiérová, Tomáš Plekanec (36) se stane tatínkem už potřetí. Hokejista je štěstím bez sebe a nemůže se dočkat, že si potomka znovu užije od miminka.

Dokonce prozradil, kdy bude Šafářová rodit. Jejich první společné dítě přijde na svět těsně před Vánoci, jak už ostatně avizovali, Tomáš to teď ale upřesnil.

„Je to vzrušující období. Procházím si tím už potřetí a v životě není nic lepšího než narození miminka. Bude to někdy v polovině prosince, takže si nadělíme krásný Vánoční dárek,“ prozradil Plekanec portálu nhl.com. „Nemůžu se dočkat, až zase v noci nezamhouřím oka, budu měnit plenky a na všechny ty další věci, které jsou na tom tak úžasné,“ dodal natěšený tatínek.

Plekanec má s Lucií Vondráčkovou, s níž se už rok rozvádí, syny Matyáše (7) a Adama (4). Ti se tak koncem roku budou radovat z malé sestřičky, nebo bratříčka. Tomáš s Lucií si prý pohlaví prozradit zatím nenechali, podle fanoušků ale bývalá tenistka porodí třetího Plekyho.

Mohlo by vás zajímat

Další články