Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Natěšený Bohuš Matuš (49) se raduje z proměny své Lucinky (19): Vypadá na deset, jásá

Bohuš Matuš a jeho krásná rodina.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Věk

Zpěvák Bohuš Matuš (49) může na své ženě Lucince (19) oči nechat. V rozhovoru pro Expres se rozpovídal o tom, jak je pro něj jeho žena po operaci nosu ještě krásnější. „Vypadá na deset let,“ raduje se zpěvák.

Zpěvák Bohuš Matuš má pro mladé dívky viditelnou slabost. Jeho devatenáctiletá manželka Lucie, s níž má dcerku Natálku, nedávno podstoupila operaci nosu. A Matuš je z její proměny doslova nadšen. S novým nosem vypadá jako holčička, vypadá na deset let. Opravdu jí to sluší,“ rozplýval se hudebník v rozhovoru pro Expres.

Kromě toho se nechal slyšet, že by si moc přál dalšího potomka. Chtěli bychom miminko, moc bych si přál syna, ale podle mě my starší muži neumíme chlapečky, takže to asi bude další holčička. Ale to mi nevadí. Hlavně chceme, aby Natálka měla parťáka,“ dodal potutelně Bohuš Matuš.

Lež ohledně věku

Jejich vztah přitom prošel mnoha mediálními turbulencemi. Seznámili se totiž, když bylo Lucii pouhých šestnáct let, zatímco hudebníkovi bylo 47. „Seznámili jsme se v Divadle Hybernia. Byla jsem tam s kamarádkou, které jsem prozradila, že se mi líbí. Vůbec jsem neměla odvahu za ním jít, ale ona mi řekla, že když to neudělám, půjde za ním ona a dá mu pusu. To jsem samozřejmě nemohla dovolit, tak jsem se kousla a šla jsem,“ prozradila před časem Lucie pro eXtra.cz.

Následně si začali psát, a když došlo na věk, Lucie zalhala s tím, že jí je téměř devatenáct. „Já řekla, že mi bude 19, bála jsem se, že by se se mnou jinak nebavil. Párkrát jsme se sešli, a když se dozvěděl, že jsem mu lhala, nemluvil se mnou. Bála jsem se, že je po všem," dodala.

Věkový rozdíl páru však nevadí a jejich pohádková svatba proběhla 5. 6. 2021 v den Lucčiných osmnáctých narozenin na místě zvaném Krtkův svět, což je zábavní park v Praze.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy