Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Natěšená na miminko: Meghan Markle hrdě ukázala rostoucí bříško!

Meghan Markle už bříško neschovává!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 30 fotografií
Těhotná Meghan Markle (37) už nemá důvod nic zatloukat, a tak se ukázala v upnutých bílých šatech, ve kterých je pěkně vidět její rostoucí bříško. Spolu s princem Harrym (34) navíc od australského guvernéra Petera Cosgrova (71) dostali první dárečky pro miminko.

Meghan Markle a princ Harry se už nemohou dočkat, až se stanou rodiči. Někdejší královský bouřlivák po založení rodiny toužil už před květnovou svatbou.

Oblíbený páreček radostnou novinu nejprve oznámil královně Alžbětě (92) a ostatním z rodiny, v pondělí pak veřejnosti. Nekonečné spekulace se tak ukázaly jako pravdivé, jelikož vévodkyně ze Sussexu je už ve třetím měsíci. Má za sebou první důležitý ultrazvuk a ona i miminko jsou v pořádku.

A protože už není co tajit, Meghan si na úterní návštěvu guvernéra Austrálie vzala upnuté bílé šaty. Její rostoucí těhotenské bříško je v nich krásně vidět. Od australského zástupce britské královny navíc obdrželi první dárečky pro děťátko, dostali botičky a plyšového klokana.

Související články

Další články