Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nateklá Petra Janů: Půl roku si otravovala tělo jedem! Víme, co to bylo

Tohle je Petra Janů?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
OTEKLINA JE PRYČ
Vysmívali se jí, že to přehnala s plastikami tak, až je z ní stařecká zombie. Petra Janů (66) ale po půl roce trápení konečně přišla na to, co mohlo za radikální změnu jejího vzhledu. Vlastně do sebe spoustu měsíců pouštěla dobrovolně jedy, které jí udělaly strašnou ostudu.

Zpěvačce se za její vzhled smála spousta lidí. Někteří dokonce jako odborníci na baterky hned měli jasno, že neví, kdy přestat s plastikami, kvůli nimž si měla nenávratně zničit obličej. Nic nepomohla její kategorická vyjádření o tom, že k žádným zásahům nedochází a že se jen snaží přijít na to, co za zdravotní problém ji trápí

A co tedy může za to, že otekla tak, až připomínala vlastního naštvaného tátu Barva na vlasy, což jí zjistila při společné cestě k moři její kamarádka, lékařka Ivana Němečková.

Jedy do těla

„Byla jsem vyděšená, nevěděla jsem, co se děje. Každou chvíli se mi otok stěhoval jinam. A dermatoložka mě poslala ke kožní, pak mi udělali rozbor krve, vlastně všeho možného, ale na nic nepřišli. Jen na to, že jsem alergická na kalafunu (používá se například na struny houslí – pozn. red.). Nevím, na co mi to je,“ uvedla Petra a pokračovala.

„Honili mě od čerta k ďáblu a nic. Pak přišla kamarádka Ivanka, která je lékařka se specializací ušní, krční nosní, a skoro v chůzi na letišti mi hned diagnostikovala, v čem je problém,“ kroutí hlavou Petra Janů

Problémy mi začaly v srpnu, jenže protože jsem nevěděla, co je toho příčinou, každé tři týdny jsem je přikrmovala, když jsem šla pokaždé znovu na barvu. Půl roku jsem si mordovala tělo. Jak mi to Ivanka diagnostikovala, strašně jsem si oddychla. Sama má na něco alergii, takže měla i na naší dovolené s sebou léky. Nasadila mi je a jako zázrakem mě za deset dní dala dohromady. Nepřestanu jí být vděčná. Navíc kdo může říct, že jezdí na dovolenou se soukromým doktorem?“ dodala pro eXtra.cz vysmátá Petra, která už má novou nezávadnou barvu a problémy se tak nevrátily.

Související články

Další články