Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nataša Gollová se v hrobě obrací: Nový film Vondráčkové je totální kopírka Hotelu Modrá hvězda!

Zdroj: reprofoto Hotel Modrá hvězda a Hotel Limbo
+ Dalších 15 fotografií
SVATOKRÁDEŽ?
Z nedělních odpolední známe tento film pro pamětníky snad všichni. Hotel Modrá hvězda z roku 1941 s Natašou Gollovou (†78) a Oldřichem Novým (†83) o jednom omylu s dědictvím a roztomilé paní majitelce ubytovacího zařízení teď získává remake. Má nedávno v Kanadě natočený Hotel Limbo herečky a režisérky Martiny Adamcové (52) s Lucií Vondráčkovou (38) v hlavní roli šanci uspět? Nebo to bude ostuda?

Po trapasu s hodně podivným filmem The Perfect Kiss se Adamcová s Vondráčkovou zase spojily a i tentokrát stvořily komedii. Jak ale tvůrci slibují, o žádný hloupý snímek nepůjde.

„U The Perfect Kiss jsem upřímně řečeno usnul. Nikdy bych do něj finančně nešel. Je tam slabý a nevěrohodný scénář i výkony herců, třeba těch rodičů. Ale sama Lucka byla dobrá. To Hotel Limbo je úplně o něčem jiném. Myslím, že to v kinech bude mít velký úspěch. Vychází z Hotelu Modrá hvězda. Devadesát nebo osmdesát procent je z něj. Hodně věcí je tam podobných nebo totožných se scénářem Modré hvězdy,“ potvrdil eXtra.cz vlastník většiny práv k snímku František Vondráček.

Chudák Gollová!

„Myslíme si, že to byl výborný film (na ČSFD má 84 procent – pozn. red.), tak se to nedá zkazit. Scénář je samozřejmě napasovaný na Kanadu a zdědění hotelu tam. A taky je to umístěné do jiné doby. Je to i napínavé,“ slibuje.

Po uveřejnění traileru jsou ale naše první dojmy víc než rozpačité. Lucie se zase pitvoří jako o život, elegance, komediálnosti, koketnosti a roztomilosti krásné Nataši Gollové (ta byla v době natáčení Hotelu Modrá hvězda o devět let mladší) nedosahuje ani tolik, co by se za nehet vešlo.

Původně se film jmenoval Lost in Limbo a hodně se měl týkat záchrany zvířat. Jak moc toho z nápadu zůstalo, to se netuší, nějaká ta zvířata prý ale Lucie určitě spasí.

Na Lucku se nesmí plivat!

Vondráček nám také řekl, že ve filmu má peníze, takže je v jeho zájmu, aby Lucie měla pozitivní mediální obraz. Modlí se, aby se o ní dál nepsalo jako o zlatokopce, co chce manžela oškubat jako zlatou slepici.

„Nepotřebuju, aby na podzim, až to půjde do kin, na ni lidé plivali. Potřebuju, aby řvali ‚Hurá!‘. Hotel Limbo bude fakt kvalitní. Mám zajištěné nejlepší střihače a nejlepší studio na hudbu,“ dodal.

Vtipné je každopádně i to, jak se o projektu psalo před rokem, když se v Česku nevědělo, že Vondrajda je jedna ruka s představitelkou četařky Babinčákové v Tankovém praporu Martinou Adamcovou. Tehdy se média dozvěděla historku o tom, že Lucie Vondráčková (38) musela podstoupit řadu náročných castingů, než se nejdřív dostala do The Perfect Kiss a později i do „Limba“. Jako by uspěla mezi tisícovkami jiných kanadských hereček. Nikdo v té době ale netušil, že jde o projekty právě Adamcové, která je režíruje a produkuje a filmy stejně vytvořila hlavně pro svoji kámošku.

Související články

Další články