Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nataša chce největší zadek světa, už má 2 metry: Vzrušuje mě, kudy chodím

Natashu na procházce přírodou rozhodně nepřehlédnete.
Zdroj: foto Natasha Crown
bizár

Každý člověk si jde za nějakým svým cílem či snem. Stejně jako švédská modelka Natasha Crown (27), která chce mít největší zadek na světě a pro svůj sen jde opravdu přes všechny překážky, jež jí stojí v cestě. Za plastické operace dala přes milion korun a denně musí spořádat pořádnou porci jídla. Mezi její nejoblíbenější pochutiny patří nutella, kterou "mlsá" po kilech.

Bude to už sedmý rok, co si Švédka Natasha Crown vysnila, že bude mít největší zadek na světě. I když už má její pozadí obvod více než 2 metry a kalhoty si musí pořizovat pouze na míru šité, pořád jí to není dost. Velký zadek jí zkrátka přidává na sebevědomí. "Miluji ten pocit mít velký zadek. Když se procházím, cítím, jak se mi třepe, a jsem z toho nadržená. Myslím, že je to ten nejlepší pocit. Díky mému zadku se cítím sexy a velmi mocně," svěřila se pro The Sun.

Milion za plastiky a 6 kilo nutelly za měsíc

Zpočátku chtěla mít Natasha pouze "větší" zadek, do svých křivek se ale postupným zvětšováním zamilovávala víc a víc. Dnes má za sebou již tři plastické operace, které jí její pozadí zvětšily. V přepočtu za ně dala už necelých jeden a půl milionu korun.

Velká část jejího monstrózního pozadí ale není pouze silikon, ale také tuk. Denně spořádá porci, kterou by průměrně snědly 4 ženy, a to 6000 kalorií. Miluje pizzu, těstoviny a také se přiznala, že pro ni není problém spořádat i 6 kilo nutelly za měsíc.

Její sen nezastaví žádná překážka

Její příbuzní mají o Natashu i obavy, protože velmi přibrala, což má velký vliv na její zdravotní stav. Také se strachují, že se další plastické zvětšení pozadí nemusí vydařit a žena může zemřít. Což se stalo i Leah Cambrigde (†29), která zemřela na následky operace poté, kdy se rozhodla zvětšit své pozadí za necelých 900 tisíc.

Natasha ale věří, že tohle její případ nebude, a své fanoušky také ujišťuje, že zdraví svého těla nezapomíná udržovat pravidelným pohybem.

Ač si její okolí a zejména rodiče nepřejí, aby ze sebe dál dělala "monstrum", mladá žena se nenechává odradit a dělá jen to, co jí dělá skutečně šťastnou.


Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy