Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Natálko, ty jsi nám ale vyrostla. Takhle po 5 letech vyrostl hrudníček růžové blogerce. VAROVÁNÍ: Nesledujte v přítomnosti přítelkyně!

+ Další fotografie
Před pěti lety Natálka bavila český internet svým růžovým videoblogem. Tehdy měla sotva občanku a prsa jedničky. Jenže tuhle etapu vzala voda a z nevinné Natálky je dnes sebevědomá slečna, která ví, co je její dominantou, a svoje dvě zbraně se nebojí použít.

Pamatujete si ještě Natalii Sadness, jak si Natálka Smutková říkala? Před pěti lety jí byl plný internet a prakticky každé její video bylo virálem. Na videoblogu s názvem Zvídavý dotazník si sama sobě pokládala hloupoučké otázky a odpovídala si na ně.

Dozvěděli jsme se tak například, jaký repelent používá proti komárům, jak se štěpí atom nebo jak vyřešit otázku hladomoru třetího světa. Ne, v posledních dvou případech přeháníme. Natálka se omezila na mnohem prostší otázky, takže teď všichni víme, kdy jezdila k babičce nebo jaké je znamení zvěrokruhu.

Natálka si užila svých pět minut slávy, její nejslavnější video vidělo přes 1,4 milionu lidí, a stáhla se do ústraní. Jak dnes růžová královna internetu vypadá? Podívejte se do galerie a žasněte.

Související články

Další články