Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Natálka ze Svateb o reoperaci poprsí: Žádnou nepotřebuji, kritiku mám u zadku

Zdroj: se svolením Natália Mykytenko / koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
kritika

Nevěsta z show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (23) se před půl rokem pochlubila, že si splnila velký sen, a to je augumentace poprsí, kdy si z jedniček nechala udělat čtyřky. Nyní se ale setkává s enormní vlnou kritiky, že se plastika vůbec nepovedla a lidé se jí ptají, kdy podstoupí reoperaci. Natálka odpověděla nejen na tuhle otázku, ale také se svěřila, jak snáší kritiku.

Hvězda show Svatba na první pohled Natálka Mykytenko se proslavila ze všech nevěst nejvíce. Na svých sociálních sítích má základnu téměř devadesáti tisíc sledujících, které zásobuje některými momenty z jejího života.

Nyní dala svým fanouškům prostor, aby se jí zeptali na jakékoliv otázky, a ona na některé z nich odpověděla. Jeden z dotazů mířil na Natálčino nové poprsí, které je na jejím Instagramu často středem kritiky a velké pozornosti, že se právě operace příliš nepovedla.

"Kdy půjdete na reoperaci? I já skončila s prsy pod pažemi," zněla otázka, načež Natália odpověděla, že žádná reoperace v plánu není. "Tak to mě mrzí, ale já se zatím rozhodně nikam nechystám, mám je teprve šestý měsíc a jsem spokojená. Takže reoperaci nepotřebuji," odpověděla.

Kritiku mám u zadku: Svůj život miluji

S vlnou slávy, kterou Natálka získala po účasti v show, se na ni přirozeně svezli kromě těch podporujících sledujících i ti, kteří neznají meze a Natálii často i vulgárně kritizují, za co se dá. Blondýnka ale nepatří mezi osobnosti, jež by tyhle komentáře hned smazaly, a nechává je být, kritiku na její osobu totiž zcela neřeší.

"Mám to u zadku, vůbec si to neberu osobně, kdyby ano, tak mě to položí a to já nemám v plánu. Já svůj život miluji a nikdo mi tu chuť a radost prostě nevezme. Ten, kdo kritizuje, tak má stejně ve finále problém sám se sebou, a ne se mnou. Takže je mi těch lidí spíše líto a doporučuji jim, aby nad sebou začali psychicky pracovat," sdělila na svých sociálních sítích.

Související články

Další články