Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Natálka ze Svatby ukázala bujné čtyřky: Probudila jsem se v slzách

Zdroj: Archiv Natália Mykytenko
+ Dalších 5 fotografií
operace
První nevěsta z reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko vlezla pod kudlu plastickému chirurgovi, který jí zvětšil hrudník ze dvojek na čtyřky. Půvabná Natália je již po augumentaci, a tak se rozhodla o celé zkušenosti a zásahu do těla promluvit.

Plastické operace podstupují v dnešní době lidé jako na běžícím pásu. Jeden z nejčastějších zákroků bývá vylepšení hrudníku, pro který se rozhodla i hvězda show Svatba na první pohled Natália Mykytenko, která ulehla pod kudlu plastického chirurga v pátek 29. ledna.

Půvabná blondýnka je již po operaci, a tak se na svých sociálních sítích rozhodla o zákroku promluvit. Rozhodnutí podstoupit zvětšení poprsí ji nenapadlo ze dne na den. „Byl to můj dlouhodobý sen asi od sedmnácti let. Miluju velká ňadra na ženách. Věděla jsem, že do toho jednou půjdu,“ svěřila.

Její sen se stal skutečností a Natália se nyní může konečně pyšnit bujným hrudníkem.„Měla jsem velikost 75B, teď mám D. Moje přirozená prsa jsou každá jiná. Jiný tvar, velikost, dost od sebe a i bradavka je každá trochu jiná,“ svěřila se Natálka, která se nyní pyšní poprsím velikostí čtyři.

Natália chtěla plný dekolt, a tak se také stalo

Někteří její sledující byli v údivu, zda se velké poprsí bude k její drobné postavě hodit. Natália ale měla od začátku jasno. „Měřím 166 cm a vážím 56 kilo, když cvičím tak 60. Zvažovali jsme s panem doktorem všechny možné velikosti a rozhodlo se až na sále. Chtěla jsem plný dekolt a krásně tvarovaný prsa. Pan doktor řekl, že se uvidí, co se mi do hrudníku vejde a že na tlak nic dávat nebudeme,“ prozradila.

Natália už má po náročném zákroku, ze kterého měla respekt. Nyní už se těší z toho, že má nejhorší za sebou a nemůže se dočkat, až své nové čtyřky poprvé spatří. „Strach jsem měla obrovský. Byla to moje první operace v životě. A zda to bolí? Popravdě ano, probuzení bylo v slzách z toho šoku, že máte najednou prsa, ale každým dnem mi bude lépe a lépe,“ svěřila se.

Související články

Další články