Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Natálka ze Svatby provokuje polonahým snímkem z postele: Fanoušci jí pořádně naložili

Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
diskuze
První nevěsta ze Svatby na první pohled Natália Mykytenko (23) před nedávnem oznámila, že se s Františkem Gebrem (36) rozhodli jít každý svou cestou, ale zůstali přáteli. Nevěsta Natálka dokonce před nedávnem oznámila, že už se schází s novým mužem. Při pohledu na její nové provokativní snímky z postele, kde pózuje nahoře bez, se není čemu divit, že nezůstala dlouho na ocet.

Ve finálním díle show Svatba na první pohled si Natália Mykytenko řekla s Františkem Gebrem, že to spolu ještě zkusí, ač to mezi nimi z pohledu diváků velmi skřípalo. Z očekávané lásky ale nakonec sešlo a každý se vydal svou cestou. Krásná Natálka ale dlouho sama nezůstala. Nedávno se svěřila, že už si našla nového muže. „Už nějakou chvilku se vídám s mladým mužem. Přišlo to z ničeho nic, najednou bum! Takže uvidíme, kam až nás osud zavede,“ přiznala. Nová láska ji očividně opravdu prospívá, důkazem jsou nové snímky, které nafotila v Barceloně, kde oslavila i Nový rok.

Sto lidí, sto chutí

Natália ví, jak své fanoušky potěšit a poslala jim žhavý vzkaz z postele nahoře bez. „Nejvyšší moudrostí je žít v přítomnosti, plánovat budoucnost a těžit z minulosti, " napsala k fotografii a její fanoušci se mohli v komentářích zbláznit. Natálku zahrnuli nejen lichotivými komentáři, ale někteří ji také zasypali pořádnou kritikou. "Na to jak v TV show ze sebe děláš křehkou a psychicky labilní holku, která potřebuje svůj prostor a v Zanzibaru nebyla schopna si užívat skutečně přírody, je tento výstup úplně zoufalý,“ napsal jeden z nich.

„Prostě nádherná! Nechápu co se tady pořád řeší, asi někdo závidí to, co nemá, že? Kdybych měla postavu jako Natálka, tak bych se tak fotila taky,“ lichotí Natálce jiná fanynka. „Moc ti to sluší a nedej se odradit nemístnými komentáři,“ vzkazuje Natálce další. Jak se ale říká, sto lidí, sto chutí. Nikdo nemůže zapřít, že na nových snímcích Natálka září jako sluníčko a nový vztah ji očividně velmi prospívá.

Související články

Další články