Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Natálka ze Svatby o vztahu s uhrančivým svalovcem: Hořké zklamání pro chudáka Marka

Zdroj: archiv TV Nova, Lepší sever
+ Další 4 fotografie
PROBLÉM
I když Natália Mykytenko (23) v reality show Svatba na první pohled hodně diváků štvala, to, že po odkopnutí Františka konečně našla lásku, jí houfně přáli. Jenže dívčino první pořádné vyjádření její nový atraktivní objev nejspíš dost překvapí.

Natália Mykytenko divákům připadala chladná

Natálii Mykytenko (23) dost kritiků vyčítalo, že působí chladně a arogantně, sama sebe tak ale nevnímá. Jenže její prohlášení může novému vztahu fatálně uškodit.

Hvězda Svatby na první pohled v instagramové talkshow (Ne)koušu nejprve potvrdila identitu mosteckého politika Marka Hrvola, který je dokonce náměstkem tamního primátora.

Přiznání Marka Hrvola

„Randíčkuju, vídám se s někým. Ano, je to politik z Mostu. Mám radši trošku tmavší hochy,“ svěřila se.

Politiky si řada lidí spojuje se staršími pány, často v nevalné fyzické kondici, Marek je ale velký fešák a figuru má skoro jako model. Natálka sice už na začátku prohlásila, že je šťastná a užívá si společné seznamování, jenže se zdá, že to s jejími city zase až tak valné nemusí být.

Překvapivá slova o citech

Když se jí tázající Gabriela Wolfová zeptala, zda je do svého nového chlapce zamilovaná, zarazila se.

„Ježíši, to jsou otázky. Já nevím… Mě pak zabije,“ rozesmála se v rozpacích, které jako by jí ale příliš dlouho nevydržely.

Překvapení

Když se čerstvý pár oťukává a seznamuje, nemusí si z opatrnosti hned vyznávat lásku, jenže Natália svými slovy téma úplně ukončila a už se k němu dál nevyjádřila. Ani náznakem svůj počínající vztah nebránila.

Marka by mohlo zarazit, že neprohlásila ani něco ve smyslu, že vše je na dobré cestě a že na veřejná milostná vyznání je ještě čas. Žádná diplomacie se zkrátka nekonala. Jako by v sobě zkrátka nenašla cit pro situaci a pro to, co jejímu nedávnému objevu může ublížit. Třeba to ale Markovo ego ustojí a vůbec se tím nebude trápit.

První kontakt

Místo slov o zamilovanosti Mykytenko naznačila, jak se k sobě s Hrvolem dostali.

„Seznámili jsme se na Instagramu. Nejsem úplně člověk, který by se rád vypisoval a seznamoval na sociálních sítích, ale v dnešní době je to bohužel úplně normální a přirozené. Kde jinde se teď seznámit? Napsali jsme si tedy na Instagramu. Pán oslovil mě, muž ženu, tak je to správné,“ prozradila.

„Vždy jsem se těšila, až mě jako kdysi dávno někdo osloví v tramvaji, řekne mi, že jsem krásná a požádá mě o číslo. Tak to ale už nefunguje. Proto se seznamování tam ani nebráním a odepsala jsem,“ dodala kontroverzní kráska z televizní show.

Související články

Další články