Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Natálka ze Svatby nahoře bez: Miluju je, mazlí se nadšeně s fungl novými čtyřkami

Zdroj: Archiv Natália Mykytenko / Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
silikony
Hvězda reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko (24) nedávno podstoupila augmentaci poprsí. Z původní velikosti si nechala udělat bujné čtyřky, ze kterých je nadšená, a tak je hrdě a naplno ukazuje světu.

První představená nevěsta ze Svatby na první pohled Natálka Mykytenko měla ve své mysli od puberty uchované jedno velké přání, které si nedávno splnila, a to v podobě zvětšení poprsí, kdy si nechala z drobné velikosti udělat smyslné čtyřky. „Byl to můj dlouhodobý sen asi od sedmnácti let. Miluju velká ňadra na ženách. Věděla jsem, že do toho jednou půjdu,“ svěřila se nedávno na svých sociálních sítích.

Poprsí ukázala světu

Netrvalo dlouho a svá nová ňadra představila světu v celé jejich kráse. „Konečně je tu den, kdy je mi lépe a začínám alespoň malinko fungovat. Prsa jsou stále ještě oteklá a horká, ale už se těším, až vám ukážu, jak vypadají. Já je miluju,“ vzkázala nedávno na svých sociálních sítích.

Po operaci se trápila velkými bolestmi, které ale postupně odezněly a Natálka už si své nové silikony může hýčkat téměř naplno, a to jakmile bude moci natrvalo odložit speciální pooperační podprsenku. „Pane doktore, děkuju, odvedl jste skvělou práci,“ napsala nadšeně.

Související články

Další články