Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Natálka Grossová si zahrává s ohněm: Fotka s LVICÍ po krvelačném útoku Fufíka!

+ Dalších 75 fotografií
Nebezpečí
Dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) riskuje život! Mladá zpěvačka Natálie Grossová (16) totiž vlezla do klece k lvici. K nebezpečné šelmě se tulila pouhé tři dny poté, co lev Fufík roztrhal svého majitele Michala Práška (†33).

Ani tragický útok lva Fufíka na Michala Práška nezabránil Natálce Grossové v tom, aby se přitulila k lvici. Fotkou se šelmou v kleci se přitom pochlubila pouhé dva dny po tragédii!

„Dlouho jsem tu nic nepřidala, a tak jsem přemýšlela, že když už sem po takové prodlevě něco přidám, tak aby to stálo za to. Focení s lvicí Ellou je jedna ze vzpomínek, na kterou už nikdy nezapomenu. Měla jsem jak strach a respekt, tak i hlavně neskutečnou radost, protože tohle pro mě byl jeden ze splněných snů… A sny se plní,“ nechala se slyšet Grossová.

Dceři zesnulého expremiéra Stanislava Grosse se naštěstí nic nestalo a hudební boss František Janeček (74), jenž je jakýmsi patronem její pěvecké kariéry, si tak může oddechnout.

Smrt Michala Práška vyšetřují policisté, spekuluje se, že ho v kleci se lvem někdo zamkl. Jeho bezvládné tělo našel jeho otec ve Fufíkově kleci v úterý 5. března ráno. Policie poté lva a další lvici zastřelila.

Mohlo by vás zajímat

Další články