Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Natálka Grossová po úspěšné premiéře: "Tatínek je tady se mnou!"

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Rodina Grossových je vskutku velmi rozmanitá. Jeden se dá na politiku a další na umění. Ale když už umění, tak pořádné! Malá Natálka se svěřila, jak moc na svého tatínka vzpomíná.

Natálie Grossová (14) na své první velkolepé premiéře muzikálu Ples upírů předvedla nejen na svůj věk fenomenální výkon. Všichni účinkující, František Janeček a samozřejmě i celá rodina malou Natálii po celou dobu zkoušení i při samotné premiéře podporovali.

Bohužel její velký den se musel obejít bez osoby, která jí byla krom maminky nejbližší. Byl to právě její tatínek, bývalý premiér Stanislav Gross (†45), kdo v hledišti chyběl. Malá Natálka při děkovačce neudržela slzy dojetí, ale také smutku. Při svých úklonách publiku se vždy koukla směrem vzhůru. Že by symbolika toho, že je pro ni její "táta tam nahoře a kouká shora na ni?

Natálko, jak jsi vlastně vnímala představení z pozice hlavní hrdinky?

„Byla jsem před svojí velkou premiérou docela nervózní. Vše nakonec dobře dopadlo, a tak se mi ulevilo. Moc poděkuju Františkovi (Janečkovi) za tuhle obrovskou příležitost a roli.“

A co tvá rodina Jak moc tě podporovala?

“Nejvíc mě podporují moje maminka se sestrou. Maminka pro mě obětovala hodně. Je pořád po mém boku a se vším mi pomáhá. V duchu také věřím, že mě seshora vidí můj tatínek a je tady se mnou.“

Slyšela jsem, že František Janeček je pro tebe víc než jenom šéf. Co je na tom pravdy?

“František je v první řadě báječný člověk. A ano, není to jenom šéf, ale v podstatě i má rodina. Je mým kmotrem a vždy tu pro mě byl,” svěřila se nám hlavní hvězda muzikálu Ples upírů.

Jistě na politickou kariéru Stanislava Grosse má kde kdo velmi špatný názor, o tom nelze pochybovat. Ale co je jednou jasné, je to, že minimálně jeden úspěch se mu povedl. Jeho dcera. Snad se Natálce bude dařit a v budoucnu se nám představí ještě v mnoha rolích.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články