Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Natálka (19) záhadně zmizela, hledá ji celé Česko: Zapojily se i známé tváře včetně Jágra

Po Natálii pátrá celé Česko.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
pomoc
Po Natálce Kadrnožkové pátrá už celá republika. Devatenáctiletá dívka v pondělí ráno nedorazila do práce v Praze, kam v neděli odpoledne odjela z rodných Boskovic. Zoufalé rodině pomáhá, kdo může. Fotografie zmizelé Natálie kolují už i po Instagramu známých osobností. Pomohl i hokejový bůh Jarda Jágr.

Po Natálii pátrá policie už od úterý. Drobná dívka odjela v neděli odpoledne z místa bydliště Boskovice do Prahy. Na ubytovnu ale už večer nedorazila. S pátráním pomáhají i sociální sítě, kde se fotografie Natálky spolu s prosbou o pomoc šíří. Zoufalým blízkým pomohl i Jarda Jágr, který sdílel Natálčiny fotky na svém profilu.

Hokejistu poprosila o pomoc přímo známá Natálčiny maminky. Jágr, kterého sleduje víc než čtvrt milionu lidí, ochotně pomohl. K němu se přidaly i další známé osobnosti, které mají také desítky tisíc sledujících. "I já Vás tímto prosím o pomoc při pátrání po Natálce Kadrnožkové, 19 let, 151 cm, velmi štíhlá. Pokud byste ji někdo viděl nebo o ní něco veděl, kontaktujte policii, 158!!! Děkuji Vám za celou její rodinu," napsala na svůj Instagram Alice Bendová

Se zoufalou rodinou soucítí i herec Roman Vojtek "Byl jsem požádán rodinou o sdílení a rád tak činím, protože jak sami psali... víc očí, víc vidí. Takže kdybyste cokoli o Natálce věděli, obraťte se prosím na Policii ČR. Moc děkuji," napsal Roman pod Natálčiny fotografie na svém Instagramu.

Pomohly i herečky Jitka Čvančarová (41), Veronika Arichteva, Aneta Krejčíková nebo herci Roman Tomeš či Marek Lambora Ti všichni drží rodině Natálky palce a doufají, že se brzy najde.

Natálka je drobnější postavy a vypadá mladší, než je její skutečný věk. Zdánlivé stáří policie uvádí 15 až 18 let. Má dlouhé hnědé vlasy, hnědé oči a měří 151 cm. Pokud jste ji někde viděli, hlaste jakékoliv informace o ní na linku 158.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy