Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Natálii Kočendovou čekají s Davidem oddělené Vánoce: Doma jsem si ho musela obhájit, přiznala kráska

Natálie Kočendová a David z Love Islandu: Na Vánoce budou odděleně. Doma si ho musela obhájit
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
Vztah

Když byli v soutěži Love Island, plnili první stránky všech bulvárních médií. Jak je ale na tom několik týdnů po skončení show dvojice Natálie a David? Natálie Kočendová promluvila o realitě jejich vztahu v show Lely Vémolové na TV Barrandov. Modelka prozradila, že novopečená dvojice bude Vánoce trávit odděleně, a přiblížila, že David to u její rodiny ještě nebude mít vůbec jednoduché.

Krásná modelka Natálie Kočendová a její partner David Vitásek sice Love Island nevyhráli, lásku ale i přes komplikace zřejmě našli, jak informovali i na svém Instagramu. Po návratu do Česka se od sebe nehnuli, dokonce spolu bydlí a obrážejí jednu společenskou akci za druhou.

Natálie teď dorazila do Lela Show, kde prozradila, že není vše tak ideální, jak to vypadá. Pár je sice spolu, ale Natálie naznačila, že mezi Davidem a její rodinou to trochu skřípe. Jejím příbuzným zřejmě vadí, jak se k ní David v show choval, nicméně ho nepřestává hájit. "Jsem smutná z toho, jak byl vykreslený David. Staral se o mě tak krásně a dělal pro mě nádherné věci, ale nic z toho tam nebylo. Většina z těch věcí, které tam byly, byly pro diváky, oni neviděli ty hezké věci," řekla v pořadu Lely Vémolové.

"Vánoce budeme trávit každý zvlášť se svou rodinou. S rodinami jsme se ještě neviděli," řekla kráska. "Musela jsem rodině říct, jaký David doopravdy je. Snažila jsem se jim to vysvětlit," dodala a bylo vidět, že jí není lhostejné, jak jejího partnera vidí její nejbližší. Přiznala, že rodiče jsou hodně konzervativní.

Do vily vstoupil jako zadaný

Davida celou show provázely nevyřešené vztahy s expřítelkyní. Vylezl na něj kostlivec ze skříně, o kterém se mu velmi těžce hovořilo, a dokonce věci popřel. To ublížilo nejen Natálii, ale i jeho bývalé přítelkyni Rebece. David totiž do vily nastoupil i přesto, že byl zadaný.

"David popřel, že jsme spolu kdy chodili, a popřel vážnost toho vztahu, což mi upřímně velmi ublížilo. Ty dva měsíce před odletem jsme spolu prakticky bydleli, máme společné tetování, je to nápis Balance. Tetování koníka, které má na palci, má znázorňovat mě. Když si na toho koníka dává pusu, má to být znamení pro mě, že mě miluje a myslí na mě. Doufám, že si o tom uděláte správný obrázek a už dál nebudete spekulovat o věcech, které nejsou relevantní," uvedla Rebeka na svých sociálních sítích.

Tohle vyjádření rozhořčilo většinu diváků Love Islandu a Davida poslali domů. Pro odchod se rázem rozhodla i Natálie, která chce vztah s fotbalistou dál budovat.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy