Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Natálie ze Svateb si sype popel na hlavu kvůli nahým fotkám: Holky, přemýšlejte kdy a s kým

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
ROZHOVOR
Diváci nedávno mohli vidět na televizních obrazovkách Novy zcela nový experiment Svatba na první pohled. Dva neznámí lidé, kteří se nikdy předtím neviděli, si řekli "ano", poté odjeli na svatební cestu a následně zkoušeli ve společné domácnosti, zda má jejich vztah možnost dlouhodobého trvání. Úplně první nevěstou byla půvabná Natália Mykytenko (23), na kterou v průběhu show vyplavaly intimní snímky. Natálie nyní chce varovat mladé dívky, aby se jim nestalo něco podobného jako jí.

Během reality show Svatba na první pohled na jednu z nevěst půvabnou Natálii vyplavaly na internetu intimní snímky. Lidé okamžitě začali spekulovat o tom, zda Natálie není herečka z filmů pro dospělé.

Natálie, která nakonec zatím zůstala s usměvavým a pozitivním Františkem, se k celému problému postavila čelem a v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o tom, jak to všechno tehdy bylo.

„Fotky vznikly, když mi bylo 15 let a měla jsem první “vztah”, byla jsem mladá a zamilovaná. Fotky byly pořízeny mým prvním klukem a jenom pro něj, na památku. V tu danou chvíli jsem mu věřila.“

Nařčení z toho, že by točila lechtivé filmy, razantně odmítá. „Heleďte se, nevím, co se kde šíří, protože co já vím, tak filmy pro dospělé jsem nenatáčela. Já bych asi spíš nevěřila všemu, co se píše na sociálních sítích. Ne vždycky je to pravda, ale někteří lidi jsou v tomhle prostě jednodušší,“ vysvětluje v rozhovoru Natálie.

Hlavně se z toho nepos*at

Natálie celý skandál s intimními snímky bere s nadhledem a zároveň se snaží varovat všechny mladé dívky a slečny. „Mladým slečnám bych asi jen poradila, aby nebyly tak naivní, jako jsem byla já, a dávaly si pozor na to, s kým se vídají. Přece jenom v pubertě se všichni vyvíjíme a asi je i přirozené být trochu v tomhle “hloupější”, ale určitě vás to zase posune nahoru a rychle vyrostete, ale pokud mohu poradit, tak dávat si pozor na to s kým, kde a jak. Milovat hlavně sebe a vážit si sebe a nejlépe už od dětství,“ radí.

Pokud mám říct, co si opravdu myslím, tak se z toho hlavně neposrat. Jako vlastně z ničeho. Chyby děláme všechny/všichni. Je fajn si to uvědomit, přiznat si to a odpustit sobě i člověku, který vám třeba v tu chvilku ublížil, i když si to neuvědomoval třeba. Jsme přece jenom lidi, stále se učíme, posouváme se dál. Buďte pozitivně naladěni a neberte lidi a okolí tak vážně a uvidíte, jak budete šťastní i třeba v nepěkných chvilkách. Naštěstí já mám kolem sebe lidi, kteří vědí všechno o mně, jak i co doopravdy bylo a přijímají mě takovou, jaká jsem a to mi stačí,“ dodává.

Související články

Další články