Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Natálie ze Svatby na první pohled se umí pořádně odvázat: Její nejpůvabnější snímky

Natálie ze Svatby na první pohled se umí pořádně odvázat: Její nejpůvabnější snímky
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 17 fotografií
galerie
Svatba na první pohled se snaží rozšířit možnosti hledání partnera vhodného pro život. Prvním párem, který dala tato reality show dohromady je podnikatel František (36) a Natálie (23), zubní sestra z Ukrajiny. Natálie se na svých sociálních sítích podělila s lidmi o střípky z rozlučky se svobodou, kterou si evidentně pořádně užila. Nyní čeká Natálii a Frantu čtyři týdny ve společné domácnosti kdy se rozhodnou, zda budou společně pokračovat životem. František si nabrnkl pořádnou krásku a měl by se snažit, myslí si někteří lidé. Další Natálii nemají příliš v lásce. Mají tihle dva vůbec šanci?

Dnešní uspěchaná doba vztahům moc nepřeje. Přestože životní partnery hledáme různými způsoby včetně internetu, počty nezadaných každým rokem stoupají. Zdá se, že naše úsilí najít lásku není nijak zvlášť úspěšné.

Svatba na první pohled se snaží rozšířit možnosti hledání partnera vhodného pro život. Opravdu jsme si jisti tím, že lásku lze najít jen obvyklými způsoby a že nám k tomu věda nemá co říct?

Pořad přinese televizním divákům také neocenitelné tipy, jak zlepšit svoje osobní vztahy. Účastníci s podporou psychologů objevují v průběhu celého experimentu efektivnější způsoby, jak komunikovat se svým protějškem

Studie ukazují, že máme tendenci opakovat ve vztazích stále stejné chyby. Základem je, abychom si je uvědomili a cíleně pracovali na jejich nápravě. V první epizodě se dali dohromady podnikatel František a zubní sestra Natálie

Po svatbě čeká novomanžele svatební cesta a čtyři týdny společného života v jedné domácnosti. Poté přijde Den rozhodnutí, kdy se musí každý z účastníků vyjádřit k tomu, zda hodlá se svým partnerem v započaté životní cestě pokračovat nebo jestli se chce rozejít.

Mají František a Natálie šanci?

František a Natálie jsou sympatický pár, který se pokusí spolu jít dál životem. Lidé na sociálních sítích horlivě debatují o tom, jaké mají šance. Velkým oblíbencem je právě František, který lidem padl do oka.

Horší to má Natálie, o které jsou diváci přesvědčeni, že to nemyslí s Františkem upřímně. "Tvářila se, jak kyselý zelí, pomalu se na něho ani nepodívala…Už teď je mi Františka líto," zní jeden z komentářů.

Natálie o sobě v reality show řekla, že by ráda zkusila jinou cestu seznámení než skrz sociální sítě nebo seznamky. Ráda by do budoucna založila rodinu a žila klidným životem po boku milujícího partnera. Natálie je sympatická mladá dívka a podle všeho miluje společnost a cestování. Do galerie se můžete podívat na její nejpůvabnější snímky.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy