Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Natálie Otáhalová upřímně o vztahu s Matoušem Rumlem: Zůstaneme si už navždy

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 12 fotografií
stardance 2019
Už v sobotu se ve StarDance 3 utkají poslední páry o vítězství. Mezi ně se probojoval i Matouš Ruml (34) s Natálií Otáhalovou (19). Mladičká tanečnice byla po celou dobu soutěže herci nejen skvělou lektorkou, ale i skvělou kamarádkou. Ať už vyhrají, nebo ne, je jasné, že k sobě i po finálovém večeru budou mít navždy blízko.

Není nic výjimečného na tom, když se taneční páry v soutěži StarDance sblíží. Přeci jen spolu tráví celé dny, hodiny protančí na trénincích a každý týden společně prochází těžkými zkouškami, jakými jsou přímé přenosy. Když přehlédneme účastníky, kteří se do sebe díky tanci zamilovali, vznikla mezi některými z nich i velmi silná přátelství. A letošní ročník je toho důkazem.

Matouš Ruml se už v listopadu eXtra.cz svěřil s tím, že díky StarDance získal v Natálii Otáhalové kamarádku, se kterou si skvěle sedl. Nyní, když společně postupují branami finále celé soutěže, se ukazuje, že jejich přátelství skutečně neskončí.

„Na finále se moc těšíme. Celý průběh StarDance jsme si s Matoušem velmi užili. Pozitivní nálada mezi námi, která nás provází od začátku, přetrvává až doteď. Finále jsme nečekali a když už je tady, půjde nám hlavně o to si to užít. Zvolili jsme tance, které jsme měli nejradši, a tak doufáme, že se budou líbit. Najednou nás jako zázrakem opustila únava a my do toho jdeme s naprostou lehkostí a pohodou. Matouš je skvělý kamarád, měla jsem tu čest ho několikrát vidět v divadle a musím říci, že si ho vážím jako profíka i jako super chlapa! Mám ráda celou jeho rodinu a myslím, že už si navždy zůstaneme,“ řekla Otáhalová.

Tento taneční pár si rozumí i přes výrazný věkový rozdíl, dokonce to působí tak, jako by Ruml bral Natálii jako svou mladší sestru. „Je to pro mne neskutečný zážitek, protancovat se až do finále StarDance. S Natálkou si užíváme každý tanec a tak tomu bude i poslední sobotu týdle krasojízdy! Děkujeme všem za podporu!! Čistá radost,“ uvedl herec.

Související články

Další články