Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Natálie Kočendová září štěstím: Přivítala s partnerem nového člena rodiny

Zdroj: Archiv
+ Dalších 6 fotografií
chlupaté štěstí
Půvabnou Natálii Kočendovou (20) zasáhla před nedávnem krutá rána osudu. V září přišla v 6. měsíci těhotenství o svého milovaného syna, kterého čekala se svým partnerem, hvězdným barberem Lakym Royalem. Čas postupně hojí většinu ran na jejich zlomených srdcích a nějaké rány jim bude pomáhat hojit i nový člen rodiny. S partnerem si totiž nadělili předčasný dárek k Vánocům v podobě rozkošného štěňátka, které vypadá jako černá chlupatá kulička.

Před pár měsíci přišla Miss Natálie Kočendová nešťastně o své miminko, avšak má každým dnem nejen díky milujícímu partnerovi a rodině v životě mnoho radostí, které dělají její dny lepší. Další radost na sebe nenechala dlouho čekat a s partnerem Lakym Royalem si nadělili předčasný vánoční dárek v podobě pořádné dávky rozkošnosti. „Naše štěstí. Tohle je Blacky, nový člen Royal family,“ těmito slovy přivítala Natálka společně s partnerem nový přírůstek do rodiny v podobě roztomilého černého štěňátka plemena pomeranian.

Jméno Blacky vybrali zřejmě kvůli černé barvě srsti, ve které je celý pejsek schovaný a vypadá tak spíše jako chodící chlupatá kulička.

Blacky bude slavný pejsek

Nejen Natálie s Lakym, ale i fanoušci jsou z jejich pejska nadšení. Jedna fanynka se dokonce zeptala, zda bude mít pejsek vlastní Instagram. „Přemýšlím nad tím,“ odpověděla Natálie a komentáře k rozkošnému Blackymu neberou konce. „To ani nevypadá jak pes, ale mládě nějakého medvídka,“ napsala jedna z fanynek. „To je krásný chlupáček,“ dodala další.

Pokud byste se chtěli inspirovat a přemýšlíte o koupi této chlupaté kuličky štěstí, tak počítejte s tím, že se plácnete přes kapsu. Čistokrevné štěňátko pomeraniana si totiž za méně než padesát tisíc nekoupíte.

Související články

Další články