Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Natálie Kočendová v slzách a šoku kvůli ztrátě syna: Klika, že ti chcípl, píšou mi rasisti

Natálie Kočendová v slzách a šoku kvůli ztrátě syna: Klika, že ti chcípl, píšou mi rasisti
Zdroj:
+ Dalších 5 fotografií
nechutná zpráva
Modelce Natálii Kočendové (20) zbyly oči pro pláč, když přišla o svého nenarozeného syna. Vzápětí po této tragédii se stala terčem nepochopitelného, odporného útoku. Neznámý uživatel jí napsal na Instagram pár naprosto otřesných slov, ve kterých ještě ke všemu zazněl rasismus.

"Jediná klika, že ti chcípnul. Tak by měl dopadnout každej cikán," stálo ve zprávě, která modelce Natálii Kočendové přišla. Zřejmě jde o falešný profil. Chlapečka, o kterého přišla v šestém měsíci těhotenství, misska čekala s Laky Royalem, tedy barberem a influencerem Lukášem Vlačuhou. Oba dva už tak prožívají velice těžké momenty a tato zpráva tomu jistě nijak nepomohla. "I takoví lidé mezi námi žijou," vyjádřila se k odporné a rasistické zprávě Kočendová.

Dojemný vzkaz do nebe

Kočendová se už těšila na svého potomka, vzdala se kvůli němu dokonce své kariéry. Bohužel v šestém měsíci těhotenství došlo k potratu. "Navždy tady budeš s námi. Navždy budeš můj milovaný syn. Má fazolka," napsala si zdrcená Natálie na sociální sítě. "Takovou lásku a štěstí, jaké jsem zažívala šest měsíců s tebou, jsem nikdy nezažila. Nyní to vystřídala neskutečná bolest. Ztratila jsem kousek sebe," pokračoval text.

Přidala fotku z nemocnice, kde drží zesnulého synka v rukách. "Dala bych vše za to, abych opět cítila tvé kopance a po porodu si tě mohla vzít zdravého domů. Jsi ten nejkrásnější kluk. Jednou se tam nahoře potkáme. Miluji tě, moje malá lásko," zakončila srdcervoucí příspěvek zlomená modelka.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy