Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Natálie Kočendová stále oplakává ztrátu dítěte: Do nebe mu poslala dojemný vzkaz

Natálie Kočendová stále oplakává ztrátu dítěte: Do nebe mu poslala dojemný vzkaz
Zdroj: archiv Natálie Kočendové
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
velká ztráta
Kráska Natálie Kočendová (20) přišla před třemi měsíci o nenarozené miminko, které čekala s barberem Laky Royalem. Se ztrátou se jako každý vypořádává po svém, teď na sociálních sítích sdílela snímek, přes který svému andílkovi poslala do nebe dojemný vzkaz.

"Už to jsou 3 měsíce, co jsi nás opustil. Moc mi chybíš, chlapečku můj překrásný. Miluji tě, Nathánku," napsala k černobílému pochmurnému snímku Natálie Kočendová Kráska totiž přišla před třemi měsíci o nenarozené miminko. Jeho tatínkem byl dobře známý barber Laky Royal. Synka, kterého Kočendová čekala a kvůli kterému se vzdala svých povinností Miss, chtěli pojmenovat Nathaniel.

Pod snímkem se shromáždilo přes sto komentářů, ve kterých Natálii přejí lidé jen to nejlepší a věří, že andílek do jejího života přijde. Partner Kočendové v komentáři nechal pouze černá srdce a holubici. Šéfka Miss Czech Republic Taťána Makarenko reagovala také emotikony, přesněji bílými holubicemi. Přispěchala také Lela Ceterová s černým srdíčkem a smutnými smajlíky.

I tato forma podpory mnohdy udělá mnoho. Některé ženy popsaly dokonce podobný příběh. "Pokaždé, když vidím na obloze tu nejjasnější hvězdičku, tak si říkám, že je tam náš Matoušek. A určitě hned vedle něj je i Nathanek. A určitě oba ví, jak moc je milujeme a vždy budeme," soucítila s Kočendovou žena.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy