Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Natálie Kočendová porušila pravidla soutěže krásy: Misska čeká dítě s barberem Laky Royalem

Natálie Kočendová bude nádherná maminka.
Zdroj: Natálie Kočendová archiv
+ Dalších 9 fotografií
porušení pravidel
Umístila se na třetím místě v letošní soutěži Miss Czech Republic. Půvabná blondýnka Natálie Kočendová (20), která získala titul Miss International Czech Republic, je ale těhotná. Budoucím tatínkem se stane její přítel Lukáš Vlačuha. K požehnanému stavu dívky s číslem 10 se redakci eXtra.cz vyjádřila ředitelka soutěže Taťána Makarenko.

Dívka s číslem 10 z letošního finále Miss Czech Republic je podle všeho nyní v pokročilém stadiu těhotenství. Děťátko Natálie Kočendová očekává se svým přítelem Lukášem Vlačuhou, který patří mezi přední české barbery a je přezdívaný také jako Laky Royal.

Požehnaný stav sice budoucí rodiče potěšil, vedení soutěže krásy ale o jejím těhotenství vůbec nevědělo. Zprávou tak byli velice zaskočeni. "Dle naší smlouvy Natálin stav porušuje pravidla. Nicméně jsme se rozhodli ji spíš podpořit než zbytečně trestat," řekla pro eXtra.cz ředitelka soutěže Taťána Makarenko (30).

Podobná situace se řešila během loňského ročníku Miss na Slovensku. Taťána se tak rozhodla vzít si z našich sousedů příklad. "Korunku Miss Czech Republic i vše ostatní, co s titulem souvisí, jí ponecháváme," objasnila Makarenko. Světová soutěž Miss International v Japonsku však pro budoucí maminku už tak dobré zprávy nemá.

Pravidla totiž neumožňují zúčastnit se soutěže těhotným dívkám nebo maminkám. Natálie tak už nadále nemůže reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích. Vedení proto musí vybrat jinou dívku, která Natálii v Japonsku zastoupí.

Celý tým Miss Czech Republic ale budoucí maminku Natálii Kočendovou podporuje a k požehnanému stavu gratuluje i jejímu příteli Lukášovi.

Související články

Další články