Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Natálie Kočendová, která přišla o syna promluvila o soukromí a adopci: Chci hromadu dětí

Zdroj: Archiv Natálie Kočendové / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
o životě
Půvabnou modelku Natálii Kočendovou (21) a jejího partnera, uznávaného barbera Lakyho Royala, zasáhl krutý životní osud, když přišli v minulém roce o miminko, které Natália v 6. měsíci těhotenství potratila. Po tragické ztrátě se musela postavit opět na nohy, avšak životní neštěstí se rozhodla neskrývat, veřejně o něm mluví, a je tak oporou i pro ostatní rodiče, kteří se musí vypořádávat se stejným osudem. Nyní se dokonce svěřila, že by chtěla hromadu dětí, a to nejen vlastní. O počtu dětí ale rozhoduje ještě jeden faktor.

Modelka Natálie Kočendová není jen ledajaké ramínko na šaty. Po oslavě úspěchu, kdy se umístila v soutěži krásy Miss Czech Republic na třetím místě, si prošla doslova peklem.

S partnerem Laky Royalem čekali chlapečka, pro kterého měli vybrané krásné jméno Nathaniel. V 6. měsíci těhotenství ale přišla krutá rána a Natálie své děťátko potratila. "Bylo to velmi těžké, dlouhou dobu jsem nechodila ven a jen ležela v posteli a plakala," svěřila se nedávno pro eXtra.cz

Velkou oporou jí byl její milující partner, rodina i nejbližší přátelé a postupem času se stala i Natálie velkou oporou pro ostatní rodiny, které potkal podobný osud. O své ztrátě začala veřejně mluvit a dává lidem vědět, že v tom nejsou nikdy sami.

Dokonce se rozhodla napsat knihu, ve které nebude pouze její příběh. "V knize bude celý příběh, a to jak z mého pohledu, tak i Lakyho. Příběhy žen, které si prošly něčím podobným," prozradila na sociálních sítích.

Hodně pokojíčků, hodně dětí

Padla i otázka, zda plánuje s Lakym do budoucna miminko. "Přeji si mít hromadu dětí. Chci být skvělou mámou pro své i adoptované děti." Otázka dětí má ale háček. Dříve by si s partnerem rádi postavili dům, nad kterým již intenzivně přemýšlí. "Teď makáme, abychom si s Lakym mohli splnit sen, postavit si vlastní baráček. Čím víc vyděláme, tím větší dům bude. Takže máme motivaci, hodně pokojíčků, hodně dětí," dodává úsměvně.

Související články

Další články