Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Natálie Kočendová a Adam Sedro z Love Islandu se od sebe nehnou: Krásný pár, míní lidé

Mezi Natálií Kočendovou a Adamem Sedrem z Love Islandu to jiskří: Mluví se o novém páru
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/eXtra.cz/ se souhlasem TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
love island

Že by se mezi srdíčky z Love Islandu rýsovala nová láska? Internetem se hojně šíří spekulace o možném vztahu modelky Natálie Kočendové a Adama Sedra! Oba jsou po rozchodu a nyní spolu tráví snad veškerý volný čas, podle fanoušků by to dvojici navíc náramně slušelo. K domněnkám se okouzlující blondýnka vyjádřila pro eXtra.cz. 

Oba jsou po rozchodu a oba jsou single. Zdá se však, že by single nemuseli zůstat příliš dlouho – internetem se totiž ve stále hojnějším počtu šíří spekulace o možná nově vznikajícím páru z řad aktérů oblíbené reality show. Že by mezi účastnicí Love Islandu 2022 modelkou Natálií Kočendovou a účastníkem Love Islandu 2023 Adamem Sedrem přeskočila jiskra?

Společně tráví volný čas, Adam s nádhernou blondýnkou absolvuje "vyčerpávající" nákupy v obchodním centru, a dokonce dle sociálních sítí navštívil modelku i doma. Na TikToku navíc kolují zamilované edity, které domněnky o tom, že to mezi dvojicí jiskří, ještě více podněcují.


Nová láska na obzoru? Natálii s Adamem by to slušelo, míní fanoušci

Jak Adam, tak Natálie jsou poměrně čerstvě po rozchodu. Adam Sedro a Venis Dao, jeden z párů, který se probojoval až do finále Love Islandu 2023, oznámil rozpad vztahu koncem ledna, jak jsme psali. Natálie Kočendová pak o rozchodu s Davidem Vitáskem informovala již na závěr loňského roku, konkrétně na Silvestra – a právě ona se k možným spekulacím o novém vztahu s Adamem vyjádřila pro eXtra.cz.

"Jsme velmi dobří kamarádi. Říkáme si brácho, sestro, jsme skoro jak sourozenci," směje se modelka, která domněnky zamítla, čímž mnohé fanoušky asi příliš nepotěší. Soudě dle komentářů pod šířícími se společnými videi si lidé myslí, že by to Natálii s Adamem náramně slušelo. "Mně by se tihle dva k sobě líbili" nebo "Oni jsou přímo pro sebe, přála bych jim to," objevuje se.

Doporučené video: Natálie Kočendová o rozchodu s Davidem Vitáskem:

Natálie Kočendová před nedávnem v rozhovoru pro eXtra.cz promluvila i o samotném rozchodu s Davidem. "Ten vztah, který jsme měli, nebyl dobrý. Jelikož mi za dva dny už bude čtyřiadvacet, tak už bych si chtěla najít partnera, se kterým bych si dovedla představit budoucnost a třeba i děti," sdělila, jak si můžete přehrát ve videu výše. Uvedla zároveň, že novému vztahu je otevřená a že šanci u ní mají i dívky.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy