Trendy
Extrémní proměny Výměna manželek Farma Česko válka na Ukrajině

Natálie Jirásková po rozchodu s Adamem Mišíkem: Iva Kubelková promluvila, jak se s tím dcera vyrovnává

+ Dalších 6 fotografií

Dcera Ivy Kubelkové (48), Natálie Jirásková (20), nedávno oznámila po třech letech vztahu rozchod se zpěvákem Adamem Mišíkem (28). Známá moderátorka přitom páru vždy moc fandila. Co na to tedy Kubelková říká a jak krach vztahu prožívá její dcera? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Už na začátku léta se začalo spekulovat, zda Natálie Jirásková stále tvoří pár se zpěvákem Adamem Mišíkem. Dvojice se už delší dobu spolu neobjevovala na akcích ani na sociálních sítích. Jak se poté ukázalo, pár se po třech letech skutečně rozešel.

Mladému páru přitom velmi fandila Natálčina maminka, Iva Kubelková, kterou redakce eXtra.cz potkala na tiskové konferenci Primy. Na otázku, jak se její dceři daří, odpověděla: „Ona je jako velmi v pohodě. Ona byla v pohodě už předtím, takže já myslím, že Natálka je na tom moc fajn. Užívá si život a má před sebou spoustu nových výzev. Udělala přijímačky na Karlovu univerzitu, má spoustu práce, tak si myslím, že je jí dobře,“ odpověděla Kubelková.

Rozchod své dcery pochopitelně nechtěla moc komentovat. „Já samozřejmě nemůžu říkat cokoliv o soukromí kohokoliv jiného, i když je to moje dcera, protože to je pořád soukromí. A já to naprosto respektuji a ctím. Takže já k tomu nemůžu říkat vůbec nic. Vlastně jediné, co je pro mě důležité, je, aby člověk byl oporou pro ty svoje děti, ať si prožívají v životě cokoliv. Jakákoliv věc je prostě zkušenost a každá zkušenost člověka posílí a posune,“ dodala na závěr krásná modelka.

Doporučené video: Rozhovor s Adamem Mišíkem:


Mišík a Rosecká spolu?

V kuloárech se šušká, že by Adam Mišík měl mít novou známost. Nedávno byl viděn po boku Marie Rosecké, s níž byl i na nákupech, a následně skončili u influencerky doma. Nikdo z nich se však doteď k ničemu nevyjádřil. Pikantní pak je, že Rosecká byla donedávna spojována s Kamilem Bartoškem alias Kazmou. Ti však nikdy svůj údajný vztah nepotvrdili.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy