Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Natálie Jirásková opět ukázala luxusní postavu: Je to prostě celá maminka, lidé jí tleskají

Natálie Jirásková opět ukázala pěknou postavičku.
Zdroj: Se souhlasem Natálie Jiráskové/eXtra.cz koláž
+ Dalších 13 fotografií
Postava

Zpěvák Adam Mišík má doma velký poklad. Jeho přítelkyně Natálie Jirásková šla opět do plavek a ukázala luxusní postavu. A není na ni pyšný pouze její přítel, ale také maminka Iva Kubelková, které jako by z oka vypadla. Žhavým snímkem se pochlubila na svém Instagramu. 

Adam Mišík si uměl vybrat. Jeho přítelkyně Natálie Jirásková opět ukázala, že je své mamince víc než podobná. Vyfotila se polonahá v plavkách a fanoušci neví kam s očima. Po mámě Ivě Kubelkové zdědila nejen bujné poprsí, ale také vosí pas a nekonečně dlouhé nohy. Sledující v komentářích pod fotkou jen jásají.

„Wow,“ píší fanoušci. „Moc ti to sluší,“ tvrdí další. „Krásná,“ odpovídají skoro jedním dechem. Žhavý snímek okomentoval i Adam Mišík, který jí poslal smajlíka.

Nedávno mladá modelka nafotila plavkovou kampaň, kde byste ji s maminkou mohli ihned porovnat, protože snímky fotily holky společně. „Tak já vám tu plavkovou sezónu letos zahájím trochu dřív, no,“ napsala moderátorka Kubelková na svém Instagramu, která se svou dcerou na fotkách vypadá opravdu velmi sexy. Jablko nepadlo daleko od stromu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy