Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Natálie Jirásková o soužití s Adamem Mišíkem: Pomáhá mi s učením, říká vděčně

+ Dalších 5 fotografií

Před nedávnem oslavila své osmnácté narozeniny a už se musí starat o domácnost. Natálie Jirásková již od léta bydlí s hercem a muzikantem Adamem Mišíkem, pořád ale ještě studuje střední školu. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak se jí to daří skloubit dohromady. 

Pomáhá jí s učením

Modelka Natálie Jirásková se letos odstěhovala od svých rodičů a nyní sdílí domácnost se svým partnerem Adamem Mišíkem. Stále ale ještě chodí na střední školu, kde ji čeká maturita.

"Vždycky jsem byla samostatnej člověk, co se týče studia," řekla na vánoční party British American Tobacco Natálie, která s Adamem žije v jednom bytě od srpna letošního roku. "Vždycky jsem byla ráda, když mi kdokoliv z rodičů pomohl, vyzkoušel mě nebo to se mnou projel, ale teď tady mám Adama a trápím s tím Adama. Přečtu mu to, on poslouchá a já ho to učím," dodala se smíchem, že jediná matika jejímu příteli nejde. Ovšem na to, jestli si společným studiem její přítel doplňuje díry ve vzdělání, muzikant odpověděl, že nemusí, protože už všechno ví.

S maminkou se vídá

"Na to, že je jí 18 let, je Natálka velmi vyspělá a mentálně vyzrálá, má to v hlavě celkem srovnané. Pocházíme z podobného prostředí a je fajn, že i v tom si rozumíme a dokážeme se pochopit," řekl o své přítelkyni Adam pro super.cz.

I když teď Natálie tráví čas se svou láskou, se svou maminkou se vídá pravidelně. "Vzhledem k tomu, že mamka do Prahy dojíždí pracovat, takže vždycky, když má ShowTime, tak se třeba na hoďku zastaví. Není to tak, že bychom se nevídaly vůbec, vídáme se často. Stýská se nám samozřejmě oběma, ale já už jsem ten život chtěla taky vzít trošku do svých rukou a trošku se posunout," uvedla pro eXtra.cz dcera Ivy Kubelkové s tím, že o zázemí u rodičů stěhováním rozhodně nepřišla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy