Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Natálie Halouzková ze seriálu Sestřičky Modrý kód: Nehoda v autě krátce před natáčením

Natálie Halouzková ze seriálu Sestřičky Modrý kód: Nehoda v autě krátce před natáčením
Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 7 fotografií
bouračka
Natálie Halouzková (19) se stala jednou z hvězd nového seriálu TV Prima s názvem Sestřičky Modrý kód. Navzdory nízkému věku se díky spoustě zkušeností dokáže před kamerou vyrovnat i starším kolegyním. Diváci ji na obrazovkách mohli vidět už jako dítě. Před natáčením nového seriálu ale zažila nepříjemnou zkušenost, kterou si málem musela na placu zopakovat.

Natálie Halouzková se narodila 8. ledna 2001 v Jilemnici v České republice. První televizní roli měla v roce 2012 v seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Roli Lady Smutné, dcery postavy Zuzany Bydžovské, hrála od svých 11 let celkem ve třech sériích.

Zkušenosti zatím Natálie sbírala především v seriálech, zahrála si zatím pouze v jednom snímku, a to s názvem Něžné vlny, v němž hrála mladší verzi hlavní hrdinky Ely. Dále se objevila například v seriálech Krejzovi či Polda.

Halouzková je mladičká herečka, která má celou kariéru před sebou, už nyní se ale ubírá dobrým směrem. Pánové, kterým by se náhodou zalíbila, ale mají smůlu - už ve svém věku totiž moc dobře ví, co chce, a je už více než dva roky šťastně zadaná.

Sestřičky Modrý kód

Postava Natálie Halouzkové v seriálu Sestřičky Modrý kód se jmenuje Katka Kinská. Do nemocnice nastupuje hned po škole, je nezkušená, ale natěšená a motivovaná dělat svoji práci, jak nejlépe dovede. Její mladická naivita brzy narazí na tvrdou realitu. Čeká ji také odhalení velkého rodinného tajemství, které zcela obrátí všechny karty.

„Kateřina Kinská je čerstvě vystudovaná zdravotní sestřička. Je cílevědomá a zažraná do práce. Hodná holka s dobrým srdcem. Naštěstí má vedle sebe ztřeštěnou kamarádku Barču (Míša Tomešová), která ji tu a tam z té správňácké nudy trošku vytrhne,“ popsala Natálie svou postavu.

Mladičké herečce její rodiče kariéru předpověděli. „Odmalička si ze mne dělali legraci, že jsem hérečka. Vždycky jsem byla umělecká duše. Kromě herectví se věnuju tanci. Naplňuje mě to a baví. Herectví ke mně přišlo samo, oslovila mě paní z agentury, a tak jsem tady,“ řekla Halouzková.

Autonehoda

Jen pár dní před prvním natáčecím dnem byla Natálie Halouzková účastnicí autonehody. Scénu obsahující stejnou situaci pak natáčela za pomoci dublérky a byla ráda, že měla přímo při nárazu záskok. „Hned první den jsme točili bouračku a hned první den jsem dostala dublérku. Nejprve jsem ji nechtěla a dělala si legraci z toho, že umím bourat. Shodou okolností jsem totiž podobnou nehodu měla před pár dny také. Ale pak jsem byla ráda, že mě zastoupila kaskadérka. Byla to docela rána! Také bylo zajímavé pozorovat 'vlastní' nehodu,“ popsala dramatické natáčení Natálie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy