Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Natálie Grossová slaví sladkých devatenáct let: Takhle za ty roky zkrásněla!

Natálie Grossová.
Zdroj: Se souhlasem Natálie Grossové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Narozeniny

Talentovaná Natálie Grossová slaví své devatenácté narozeniny. Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse (†45) se momentálně věnuje hlavně zpěvu a ztvárnila i hlavní roli v muzikálu Čarodějka. Čemu se chce v budoucnu ještě věnovat?

Před zraky fotoaparátů a veřejnosti vyrostla z mladičké Natálie krásná dívka, která v úterý 28. září oslavila již své devatenácté narozeniny. Narodila se v roce 2002 do rodiny politika a bývalého premiéra Stanislava Grosse. Ten zemřel ve svých pětačtyřiceti letech na amyotrofickou laterální sklerózou a zanechal za sebou nejen truchlící Natálii, ale i další dceru Denisu (23) a také manželku Šárku (51).

Natálie Grossová zpívala už od dětství. Později začala účinkovat v muzikálech, jako byly třeba Fantom Opery, Mýdlový princ, Ples upírů nebo Čarodějka. Kromě toho si zahrála i v seriálech Modrý kód, Poldové a nemluvně nebo Slunečná.

Chci rok studovat jazyky

Když odmaturovala, prozradila, že ve studiu na vysoké škole dál pokračovat nechce. „Chtěla bych teď rok studovat jazyky. To mě moc baví a myslím, že mi to i jde,” prozradila před časem pro Blesk. Kromě toho si také užívá zamilovanosti, randí totiž s operním pěvcem Danielem Matouškem (24), kterého poznala díky muzikálu Čarodějka.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy