Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Natálie Grossová slaví sladkých 20: Z malé princezny vyrostla pořádná kočka

Jak šel čas s Natálií Grossovou: Mladá zpěvačka slaví 20. narozeniny
Zdroj: Se souhlasem Natálie Grossové
+ Dalších 15 fotografií
Všechno nejlepší

I když má na svém kontě už řadu úspěšných kariérních počinů, slaví teprve své 20. narozeniny. Nádherná Natálie Grossová, zpěvačka a divadelní herečka, také jedna z dcer zesnulého expremiéra Stanislava Grosse, má skvěle našlápnutou kariéru. Pojďme se podívat, jak šel s okouzlující Natálií čas. Z malé princezny vyrostla pořádná kočka, kterou nyní hýčká Adam Kajumi. Svou lásku mladý pár propálil nedávno na Instagramu.

O Natálii Grossové je v poslední době dost slyšet. Mladá zpěvačka a herečka se začala čím dál víc objevovat na veřejnosti, a to nejčastěji po boku známého influencera Adama Kajumiho. Dlouho se spekulovalo o jejich vztahu, a i když lásku zprvu v jednom rozhovorů pro eXtra.cz popírali, nakonec šli s pravdou ven.

Jako první ze dvou hrdliček se osmělil Adam, který ve svých Instastories sdílel video z představení Doktor Faust, kde Natálka účinkuje a připsal jen "To je moje holka" a přidal emotikon rukou ve tvaru srdíčka.

Natálka tak pravděpodobně právě prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. Daří se jí totiž nejen v osobním, ale i v pracovním životě a je až neuvěřitelné, že přes to všechno dnes slaví své teprve 20. narozeniny.

Natálie Grossová: kariéra

Natálie se již od dětství věnovala herectví a zpěvu. Mezi její první herecké počiny patří role v seriálu Přístav, vysílaném na TV Prima. Později se dokázala probojovat do několika známých muzikálů v divadle Broadway a může se tak i přes svůj nízký věk pyšnit řadou úspěšných počinů.

I jako zpěvačka si vede perfektně, na svém kontě má řadu úspěšných songů, mezi které patří třeba jedna z posledních písní s názvem “Rodina”. Svou kariéru má našlápnutou bravurně!

Natálce přejeme všechno nejlepší.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy