Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Natálie Grossová se změnila k nepoznání: Co na svou roli ve filmu Pepa říká?

Natálie Grossová se změnila k nepoznání: Co na svou roli ve filmu Pepa říká?
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Takhle ji z muzikálů ani seriálů neznáte. Patnáctiletá Natálie Grossová, která hraje hlavní roli v muzikálu Ples upírů, za niž je nominovaná na prestižní Cenu Thálie, se totiž ve filmu Pepa změní v protivnou puberťačku vyznávající styl emo. Prozradila ale také to, za co by ji její maminka Šárka Grossová nejspíš přetrhla.

Natálie hraje dceru hlavního hrdiny Pepy v podání Michala Suchánka a jeho ženy Zdeny, kterou ztvárnila Petra Špalková. Její mnohem mladší verzi ztvárnila jiná holčička, takže do děje vstupuje jako patnáctiletá.

Ve filmu ji ale vídáme až do jejích osmnácti let. Nutno podotknout, že nesnesitelnou puberťačku sehrála Natálka Grossová velmi přesvědčivě. „Postava Zdeničky je strašně drzá a všechno ji obtěžuje. Drží s mámou a k tátovi se vůbec nechová hezky. Neumím si představit, že bych se tak chovala i ve skutečnosti. To by mě moje mamka asi přetrhla,“ říká se smíchem Natálie.

Její postava vyznává styl emo, takže se mladá nadaná herečka před kamerou objevuje v neobvykle výrazném líčení, které ji dělá mnohem starší. Maskérky ji pravidelně líčily černě orámované oči, nasazovaly piercing, a kostymérky ji oblékaly do černých vyzývavých modelů. „Tenhle styl se mi v civilu vůbec nelíbí a rozhodně bych tak nechodila,“ říká herečka a zpěvačka, která vyznává jemný dívčí styl.

Do role ji obsadil režisér a autor námětu a scénáře Ján Novák, s nímž natáčela už primácký seriál Přístav. „Jsem moc ráda, že si na mě zase vzpomněl, protože Zdenička je úplně jiná role, než jaké jsem kdy hrála. A jsem taky šťastná, že jsem mohla hrát dceru právě Michalovi Suchánkovi a Petře Špalkové,“ říká mladá herečka a zpěvačka.

Související články

Další články