Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Natálie Grossová o erotických muzikálových scénách: Styděla jsem se, byla to pro mě výzva

+ Další 4 fotografie

Na premiéru muzikálu Okno mé lásky se přišla podívat celá řada českých celebrit. Představení je totiž plné písní slavné české kapely Olympic, jejíž frontman Petr Janda je autorem mnoha zásadních hitů naší hudební scény. Do Divadla Broadway přišla své kolegy podpořit i zpěvačka Natálie Grossová, která se alternuje s rapperkou Sharlotou a střihla si roli, v níž bude neuvěřitelně sexy. V rozhovoru pro eXtra.cz Natálie prozradila, jestli se při zkoušení odvážných scén nestyděla, a řekla, kde zapomněla svého kamaráda Adama Kajumiho. 

Sexy diva

Muzikálová zpěvačka Natálie Grossová působí jako něžná holčička, která by neublížila ani mouše. V novém muzikálu Okno mé lásky si ale střihne pořádně peprnou roli, ve které ji její fanoušci ještě neměli nikdy příležitost vidět. "V muzikálu mám roli Denisy, takže hraju šílenou dračici, což pro mě byla obrovská výzva," prozradila Natálka o své muzikálové postavě. "Tu roli si ale neskutečně užívám a jsem hrozně ráda za tuhle příležitost," dodala.

Natálie, která se v představení alternuje s potetovanou rapperkou a influencerkou Sharlotou, si v muzikálu střihla i několik hodně odvážných scén, v nichž kromě líbaček dojde i na poměrně explicitní znázornění erotiky a sexu. Zvládla je nazkoušet beze studu?

"Je pravda, že tam ty odvážné scény jsou, takže pro mě to byl celkem protiúkol. Takhle se na jevišti odhalovat a dělat takové šílené scény, kdy Denisa například na jevišti bere drogy, s čímž já nemám naprosto žádné zkušenosti, já jsem nikdy neochutnala ani blbou cigaretu," prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz Natálie. "Takže je pravda, že před lidma jsem se trošku styděla, ale jak je potom člověk v té roli, tak na to všechno zapomene," dodala muzikálová hvězda, jejíž záře stoupá stále vzhůru.

Na přání režiséra

Povahou by se Natálka spíše hodila na druhou ženskou roli "hodné holčičky" Sofie. Za nápadem zkusit, jak se popere se zlobivou Denisou, byl nápad režiséra a scenáristy celého díla Radka Balaše. "Řekl, že mě chce vidět právě v téhle šílené roli, přesně proto, aby to pro mě byl protiúkol. Lidi to ode mě nebudou čekat a bude to pro ně překvapení, že jsem do toho šla," řekla Grossová, která se tentokrát na premiéře objevila bez svého kamaráda, influencera Adama Kajumiho, který ji normálně doprovází snad na všechny společenské akce, které oblíbená zpěvačka navštíví.

"Adam dneska nemohl, ten zase dneska dělá lifestream, takže jsem dneska vyrazila na dámskou jízdu se svojí ségrou a svojí dobrou kamarádkou Aničkou," řekla Natálie, která se se svým přítelem, operním pěvcem Danielem rozešla poměrně nedávno. "Řekli jsme si, že to neklape, a šli od sebe. Nic dramatického se nekonalo," řekla tehdy pro Super.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy