Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Natálie Grossová na večírku bez Kajumiho: Nemusím všude vodit chlapa, říká zpěvačka

+ Další 4 fotografie

Zpěvačka Natálie Grossová a influencer Adam Kajumi jsou nerozlučná dvojka. Na vánoční večírek divadla Broadway, kde vystupuje v jedné z hlavních rolí nového muzikálu Okno mé lásky, však přišla jen v doprovodu své sestry Denisy. Redakci eXtra.cz zajímalo, kde nechala svého věrného souputníka a jestli s ním oslaví Vánoce. 

Kajumiho nepozvali

Už jsme si zvykli, že muzikálová zpěvačka Natálie Grossová chodí téměř na všechny akce po boku influencera Adama Kajumiho, proto je pak překvapení, když se na večírku ukáže bez něj.

"Já nevím, přišla jsem se ségrou," odpověděla redakci eXtra.cz Natálie Grossová na dotaz, kde má svého věrného kamaráda, který ji pravidelně doprovází téměř na všechny společenské akce. "Nemusím všude vodit chlapa, takže jsme si vyrazily se ségrou na dámskou jízdu a hlavně Adam nehraje na Broadwayi, není to muzikálový herec, takže jsem radši vzala ségru, která tam se mnou hraje," dodala zpěvačka.

"Když to řekneme blbě, tak Adama nikdo nepozval, ale já jsem ráda, že jsem tady se ségrou, a to je za mě ten nejlepší doprovod, který můžu sem mít," uvedla Natálie, která má se svou sestrou skvělý vztah a jedna bez druhé snad ani neudělají krok.

Dovolená v Dubaji

Mladá muzikálová hvězda si posteskla, že kvůli nedostatku času jsou pro ni letošní Vánoce poněkud stresové. Dárky ale naštěstí stihla nakoupit, a tak teď prý doufá, že budou všichni spokojení. Jestli oslaví Štědrý večer společně s Kajumim, nebo se alespoň uvidí během svátků, to neuvedla, ale prozradila, že je čeká společný výlet.

"Jedeme do Dubaje, kde bude i ségra i můj další kamarád, takže jedeme taková parta fajn lidí, takže tam se uvidíme určitě." Nejdříve jsme si mysleli, že snad budou holky Grossovy slavit Vánoce tam, ale Natálie nás vyvedla z omylu. "Nene, do Dubaje jedeme až po Novém roce," řekla zpěvačka, kterou v příštím roce čeká spousta nových projektů a dokonce plánuje vydat pár vlastních songů, mezi nimiž bude i pár autorských písní.

Důvodem je možná i nálepka protekčního dítěte, která ji prý nutí na sobě neustále pracovat. „Už se mi z toho povedlo dostat. Špatné komentáře mě nyní nakopávají, abych dělala něco víc,“ popsala Grossová v pořadu Rozstřel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy