Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Natálie Grossová mění působiště: Z divadelních prken uteče do seriálu Slunečná

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
kariéra
Natálie Grossová (17) bude jednou z hvězd nového seriálu Slunečná. Objeví se po boku Evy Burešové, Marka Lambory a dalších starších kolegů. Tato příležitost je pro ni velkou změnou, jindy se totiž talentovaná herečka a zpěvačka věnuje především divadlu.

Natálii Grossovou vídají především příznivci muzikálů. Je hvězdou představení, jakými jsou Fantom opery, Ples upírů či Čarodějka. Ve svém věku je velmi pracovně vytížená a k jejímu programu přibylo i natáčení seriálu Slunečná, který se na obrazovkách objeví už v pátek.

„Už se moc těším, jaké to bude. Baví mě to. Je to zase něco úplně jiného než divadlo. V muzikálu musíte hrát mnohem víc, tady je to o hodně civilnější. Ale určitě jsem strašně ráda, když můžu mít další zkušenosti před kamerou,“ řekla webu Super.cz Natálka.

Představení, natáčení, škola. To jsou 3 věci, které musí Grossová umět skloubit a ještě by ráda měla čas na rodinu a kamarády. Nepochybuje ale, že to nějak zvládne. „Chodím přes týden do školy, víkendy hraju Čarodějku, která je opravdu nádherná a kdo ji neviděl, měl by se na ni jít podívat. Ani nevím, jak to vlastně budu dělat s natáčením, ale snad se to nějak zvládne. Navíc příští rok už maturuju, tak jsem na sebe zvědavá,“ dodala.

Související články

Další články