Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Natálie Grossová jde do naha: V novém seriálu zažije doslova peklo

+ Další 4 fotografie

Natálie Grossová (20) si téměř na vlastní kůži zažila, jaké to je být zneužitá. V novém seriálu s názvem Společně sami se totiž poprvé předvede v dost odvážné roli, ze které jí podle jejích slov bylo špatně a do poslední chvíle ani nevěděla, jestli to vůbec zvládne. Redakce eXtra.cz se jí zeptala na pocity z natáčení, které bylo pod taktovkou režiséra Tomáše Magnuska dost peprné. 

Sladká herečka Natálie Grossová působí ještě mladší, než ve skutečnosti je. To byl právě hlavní důvod, proč ji režisér Tomáš Magnusek oslovil s nabídkou role patnáctileté puberťačky do nového seriálu Společně sami, kde se influencerka předvede v roli oběti. Hraje totiž zneužitou dívku.

Nejvážnější role vůbec

"Tohle natáčení pro mě bylo asi nejnáročnější. Když mi zavolal režisér Tomáš Magnusek, já jsem nevěděla do poslední chvíle, jestli to vezmu, ale pak jsem si řekla, že je to pro mě obrovská herecká výzva, a přijala jsem to. Ale bylo mi z toho trošku špatně po tom natáčení, bylo to fakt šílený. A měli by se na to lidé podívat, protože na tohle se musí dávat pozor," rozpovídala se Natálka o své nové roli.

Co je to za roli?

"Já tam hraju roli holčiny ze školy. Mladá holčička, která nemá peníze a chce si nějak rychle vydělat, hledá brigádu. Přihlásí se na focení, ale ono to není obyčejný focení, to si už domyslete sami. Zamotá se do šílených věcí," popsala krátce, čeho se její role týká. Redakce eXtra.cz měla možnost zhlédnout první díl této nové třináctidílné série, kde se Natálie svlékne. Mladá herečka se najednou ocitne na bílé sedačce a jen ve spodním prádle, které nakonec půjde také dolů.

Intimní chvilka

Při samotném natáčení ale žádná nahota neproběhla, protože to Natálie režisérovi hned zakázala. "Tak spodní prádlo, to je jako plavky, pokud nejsem nahatá, tak je to v pohodě. Ve spodním prádle jsem se cítila v pohodě, protože celkově to natáčení bylo pohodové. Ale musím říct, když jsem se do té role opravdu vžila, tak mi prostě nebylo dobře. Tohle se holkám občas stane a je mi z toho vlastně strašně špatně," řekla mladá herečka. Co se týká většího odhalování na place, influencerka udělala rázné rozhodnutí. "To jsem řekla, že v žádném případě. Takže to po mně režisér nakonec nechtěl, věděl, kde jsou moje hranice, a ty nikdy nepřekročil," uvedla nadějná vycházející hvězda.

Natálie je dcerou zesnulého politika Stanislava Grosse, který byl předsedou vlády v letech 2004 a 2005. Její maminkou je Šárka Grossová a ještě má i starší sestru Denisu. Natálie není na televizních obrazovkách poprvé. Zahrála si už například v seriálech Přístav nebo Modrý kód, a dokonce už byla i nominována na cenu Thálie, a to za ztvárnění role Sáry v muzikálu Ples upírů. Kromě herectví se také věnuje sociálním sítím, například na Instagramu má už 62 tisíc sledujících.

Související články

Další články