Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Natálie Grossová jako česká Miley Cyrus: Slova o nahotě a žhavých scénách

+ Dalších 5 fotografií

Známá zpěvačka Natálie Grossová ukázala, že se umí pěkně odvázat. V rozhovoru pro eXtra.cz se pochlubila novou písničkou, která ji představí ve zcela novém světle.

Nemá nic zadarmo

Zpěvačka Natálie Grossová se v českých muzikálech objevuje už od svého raného dětství, to ale neznamená, že by postupem času usnula na vavřínech a nemusela o role zabojovat. „Vždycky jsem byla na konkurzu, vždycky procházím konkurzem, takže ani tady jsem to neměla zadarmo, zazpívala jsem jako všichni ostatní a pak se mi ozvali s tím, že by mi tu roli rádi nabídli,“ řekla eXtra.cz Natálie o své roli Briseovny v připravovaném muzikálu Troja, který bude mít letos premiéru v pražském divadle Broadway.

Ačkoliv byla odkojena muzikály, nyní se Grossová snaží prorazit i v populární hudbě. „Já se teď chci víc věnovat popový tvorbě, což mě hrozně baví,“ uvedla mladá zpěvačka. „Vydala jsem teď nový singl Want it, ke kterému chystám i videoklip,“ pochlubila se Natálie, která má teď v plánu každý měsíc vydat novou písničku a do popové kariéry se vrhnout po hlavě.

„Moje nová píseň je dospělejší, má trošku sexuální podtext,“ prozradila zpěvačka. „Všichni mě od malička znají jako takovou tu malou Natálku a já bych se chtěla z tý malý Natálky dostat k té dospělejší,“ dodala, proč se rozhodla trošku změnit image.

Žádná nahota

Že by se ale jednalo o tak radikální proměnu, jako u slavné divy Miley Cyrus, nemusí mít fanoušci Natálie Grossové strach. „Není to sprostý, je to pořád decentní a hezký,“ dušovala se muzikálová hvězda. „Nebudu nahatá, nebojte se,“ dodala se smíchem zpěvačka

Natálku sice její fanoušci odhalenou neuvidí, zato se mohou těšit na pohled na potetovaného expřítele modelky Agáty Hanychové a účastníka loňského Survivora, Adama Raitera, který si se zpěvačkou před kamerou střihl pěkně vášnivou scénku. Natálka se s ní dokonce pochlubila na svém Instagramu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy